انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 24 آذر ماه 1398  -  Sunday, December 15, 2019

اخبار انجمن

ورود کمیسیون بهداشت به ابعاد توزیع کیک‌های مشکوکنایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که این کمیسیون ابعاد توزیع کیک‌های مشکوک را مورد بررسی قرار می‌دهد.
سخنگوی سازمان غذا و دارو: کلیه فروشگاه‌ها موظفند فرآورده های غذایی را فقط از شرکتهای پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرندسخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: کلیه فروشگاه‌های مواد غذایی موظفند محصولات و فرآورده های غذایی را از شرکت های پخش مجاز و رسمی تحویل بگیرند و در صورت تحویل اقلام از پخش کننده های غیرمجاز، در مقابل پیامدهای آن مسوول خواهند بود.
پیروزبخت : برای کاهش تب بازار باید ماندگاری کالا در گمرکات به حداقل برسدرئیس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اینکه دولت دغدغه تامین کالاهای مورد نیاز مردم را دارد، گفت: شرایط کشور ایجاب می کند کمترین ماندگاری کالا را در گمرک داشته باشیم.
تشکیل پرونده برای ۳۷ هزار و ۹۴۳ متخلف صنفی در طرح تشدید بازرسیطی ۲۰ روز نخست اجرای طرح تشدید بازرسی در سطح کشور بازرسان اصناف با ۵۱۶ هزار ۲۹۰ مورد بازرسی برای ۳۷ هزار و ۹۴۳ متخلف تشکیل پرونده داده اند.
فائو:قیمت های جهانی مواد غذایی افزایش یافتآخرین گزارش سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد از نوسانات قیمت های جهانی مواد غذایی گویای افزایش شاخص قیمت مواد غذایی به دنبال رشد قیمت های جهانی گوشت و روغن های نباتی است.
پیروزبخت تاکید کرد: در تدوین استانداردهای بین المللی مشارکت فعال داشته باشیداگر در سازمان استاندارد، تنها سیاست های گذشته را اعمال می کردیم اکنون خیلی از واحدهای تولیدی به مشکل برخورد می کردند اما ما کنار آنها ایستادیم و حمایتشان کردیم و موجب رشد واحدهای تولیدی شدیم به گونه ای که اکنون تعداد واحدهای برتر در کشور زیاد شده است.
رئیس سازمان ملی استاندار ایران: رقابت کالاهای ایرانی با بازار جهانی با رعایت استانداردهای بین المللی میسر می شودرئیس سازمان ملی استاندار ایران با اشاره به اینکه جلوگیری از صدور کالاهایی نامرغوب باعث توسعه صادرات کالاهای غیر نفتی می شود، گفت: زمانی صادرکنندگان ایرانی می توانند بازارهای منطقه و بین المللی را تصاحب کنند که امکان رقابت با کالاهای خارجی را داشته باشند.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران : با حضور مقتدر در مجامع بین المللی از کیان کشور حفاظت می کنیمرئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: هرچند تحریم‌های ظالمانه بر پیکره اقتصاد کشور سایه افکنده است، اما با صبر و تحمل از آن عبور خواهیم کرد و برای تداوم حضور در فضای رقابتی جهانی، ناگزیر از رعایت استانداردها هستیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داد:/کالاهای اساسی سال آینده با چه قیمتی وارد می‌شوند؟رئیس سازمان برنامه و بودجه از تامین کالاهای اساسی در سال ۹۹ با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی خبر داد.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد