انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

تکالیف قانونی تعزیرات در سال جاری محقق شده است

دوشنبه 1397/12/27

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می رسیم که تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است.
 جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: تلقی من این است که همکاران سازمان اعتقادی کار می کنند و در سال جاری، سال کاری بسیار متحول و متفاوتی را تجربه کرده ایم. 
وی با بیان این مطلب که سال ۹۷ را با یک رویکرد عملکردی و مناسب به پایان می رسانیم، اظهار داشت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می رسیم که اقدامات برجسته ای انجام گرفته و تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است اما اگر از دید مطالبه انتظاری مردم سخن بگوییم با آرمان های مردمی فاصله داریم و هرچند که مطالبات مردم در برخی بخش ها متفاوت از تکالیفمان است اما در حال حاضر این تلقی قابل تغییر نیست و باید اقداماتمان را حول این محورها ترسیم کنیم. 
انصاری با ابراز امیدواری به اینکه سال 98، سال کاری شکوفایی برای سازمان تعزیرات باشد از زحمات تمامی همکاران در سال جاری تشکر و قدردانی کرد.
محمد بارانی معاون اجتماعی و پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات در این دیدار به ارائه گزاشی از اقدامات انجام شده در این معاونت پرداخت.


منبع: سازمان تعزیرات حکومتی

ثبت دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد