انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 26 آذر ماه 1397  -  Monday, December 17, 2018

اخبار انجمن

کیفیت، رمز ماندگاری در بازارهای جهانی و ملی است

همه ساله روز 18 آبان مصادف با روز ملی کیفیت، بهانه ای است تا بیش از پیش به مقوله کیفیت بپردازیم چرا که کیفیت، اصل و پایه ماندگاری در بازارهای جهانی و ملی است و به عنوان یک عنصر و شاخص توسعه و رضایتمندی در همه جوامع مطرح می شود.

توقیف کالاهای غیر استاندارد در سیستان و بلوچستان

اسماعیل عاقلی، مدیر کل استاندارد استان سیستان و بلوچستان گفت: کارشناسان اداره اجرای استاندارد این اداره کل 29 هزار و 157 کالای فاقد علامت استاندارد را توقیف کردند.وی افزود:کالای فاقد علامت استاندارد توقیف شده شامل: رب گوجه فرنگی، کنسرو لوبیا چیتی، خوراک بادمجان، آبلیمو شیشه ای، نوشابه گازدار، همبرگر و دستمال کاغذی با نام تجاری گلرخ، مقدس، خرسند، صابری، نجما، سدیس، بهدیس، مسرور، بیرولا، رانا و پیتالز می باشند.

ممنوعیت تبلیغ ۳۶ قلم کالاهای آسیب رسان سلامت

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: وزیر بهداشت در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان صدا و سیما خواستار اعمال ممنوعیت تبلیغات اقلام آسیب رسان سلامت شد.کیانوش جهانپور افزود: 36 قلم کالا و اقلام آسیب رسان سلامت، شناسایی و اولویت بندی شدند؛

30درصد روغن مصرفی کشور پالم است

مدیرکل غذا و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: بین 30 تا 40درصد روغن مصرفی مردم در کشور پالم است، این روغن درجه بندی ندارد و در صنایع غذایی به تناسب از انواع مختلف روغن پالم استفاده می شود.

معاون ارزیابی کیفیت: کیفیت ها اعتماد سازند

مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران در گفت و گویی که به مناسبت روز ملی کیفیت ( 18 آبان ) انجام شد به بیان نقش و اهمیت موضوع کیفیت در ابعاد مختلف می پردازد. این گفت و گو را در ادامه می خوانید.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد