انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کیفیت و قیمت از شاخص‌های رقابت پذیری صنایع غذایی

کاوه زرگران رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران گفت: باید دقت داشته باشیم کشور‌هایی که در زمانی به خاطر جنگ داخلی و شرایط بحرانی، محصولات ایرانی را خریداری می‌کردند، کم کم واحد‌های تولیدی خود را راه اندازی خواهند کرد و به این ترتیب، بازار‌های صادراتی صنایع غذایی ایران کاسته خواهد شد.

تدوین برنامه راهبردی صنعت غذایی

یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت از تدوین سند راهبردی صنعت غذا در کشور خبر داد و گفت: ۸ درصد ارزش صادرات کشور، به حوزه صنایع غذایی معطوف شده است. سازمان‌های بسیاری در حوزه نظارت و قانونگذاری بر صنعت غذا حضور دارند و به همین دلیل است که دخالت‌ها در این حوزه، بسیار بالا بوده و بعضاً مشکلاتی را برای فعالان این حوزه فراهم می‌آورد؛ چرا که دلیل این موضوع، نگرانی بیش از حد حاکمیت و سیاستگذاران در مورد امنیت غذایی است.

نظارت بر توزیع اقلام چهارگانه مصرفی بیشتر می شود

عباس جعفری دولت آبادی روز سه شنبه درباره تشکیل کمیته مبارزه با گرانفروشی، اظهار داشت: از موارد نقض حقوق عامه گرانفروشی و تعرض به حقوق مصرف کننده است چرا که مصرف کننده حقوقی دارد و این حقوق باید توسط دولت و سایر دستگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

یک واحد متخلف غذایی پلمپ شد

کارشناسان معاونت غذا دارو و شبکه پاکدشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور در محل بسته بندی عسل غیر بهداشتی و روغن زیتون تقلبی محصولات را معدوم کردند.

برخورد به اشد وجه با قاچاق کالاهای اساسی

رئیس قوه قضاییه به دادستانهای سراسر کشور دستور داد که باقاچاق کالاهای اساسی از جمله قاچاق دام به اشد وجه برخورد قانونی کنند و اجازه ندهند برخی افراد در این برهه دشوار به دنبال سودجویی باشند.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد