انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

وزیر کشور: صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است

وزیر کشور با بیان اینکه صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است، گفت: استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

رونمایی از سند ملی غذا در روز جهانی غذا

مدیرکل فراورده های غذایی و آشامیدنی در چهاردهمین گردهمایی مدیران غذایی و آشامیدنی اعلام کردند از سند ملی غذا در روز جهانی غذا رونمایی خواهد شد

خطوط تولید نباید تعطیل شود

دکتر اصغری در چهاردهمین همایش گردهمایی مدیران غذایی و آشامیدنی در ارومیه از همه ادارات نظارت برمواد غذایی و آشامیدنی خواست تا نهایت تلاش خود را برای حمایت از تولید، در شرایط کنونی انجام دهند.

استفاده از ظروف يكبار مصرف پلاستيكي در توزيع نذورات ممنوع است

مهناز همتی، مدیرکل استاندارد استان ايلام گفت: با توجه به فرا رسيدن ايام سوگواري ماه محرم، براي توزيع نذورات از ظروف يك بار مصرف گياهي تخريب پذير به شرط درج موضوع بر روي بسته بندي و برای نوشيدني هاي داغ از ظروف كاغذي با لايه داخلي سفيد رنگ استفاده شود.

12 تن مواد اولیه غذایی فساد در فیروزکوه معدوم شد

عصر روز گذشته، توسط کارشناسان نظارت بر مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، این مواد اولیه کشف و معدوم شد.وی تاکید کرد: کارخانه مذکور در این خصوص همکاری لازم را داشته و این مواد اولیه را وارد خط تولید کارخانه نکرده است.شهرستان فیروزکوه، دارای دو بخش مرکزی و ارجمند با 59 روستا در 120 کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده است.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد