انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

جزئیات ترخیص کالاهای اساسی در سال ۹۷

گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۷ تشریفات گمرکی ترخیص ۱۹ میلیون و ۵۵۶ هزار و ۷۶۱ تن کالای اساسی به ارزش ۹ میلیارد و ۶۱۷ میلیون و ۶۵۱ هزار و ۸۰۷ دلار را انجام داد.

خزانه دار خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: عزم مسئولان برای کمک به رونق تولید جدی باشد

علی محمد زمانی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری قزوین برگزار شد اظهار داشت: در سال گذشته برای رونق تولید تلاش زیادی شد اما امسال که شرایط سخت‌تر شده به نظر می‌رسد نیازمند کار تحقیقاتی بیشتری هستیم.

موافقت بانک مرکزی با واردات کالا به‌جای بازگشت ارز صادراتی به کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک مرکزی موافقت کرده است که صنعتگران در سال ۹۸ به‌هرمیزان صادرت داشته باشند و در چارچوب دستورالعمل بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، به‌جای انتقال ارز به کشور می‌توانند مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید را وارد کنند.

ابلاغ سیاست‌های وزارت کشور در سال "رونق‌تولید"

دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در بخشنامه‌ای خطاب به استانداران محورهای اولویت‌دار معاونت اقتصادی در سال‌جاری را با تأکید مجدد بر ضرورت استمرار اولویت ها و برنامه‌های مهم اجرایی ابلاغی طی سالهای ۱۳۹۶و ۱۳۹۷، ابلاغ کرد.

دامنه فعالیت تایید صلاحیت نهادهای گواهی کننده در سطح بین المللی افزایش می یابد

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران مطابق با الزامات ملی و بین المللی، به تایید صلاحیت نهادهای گواهی کننده سیستم در زمینه صدور گواهینامه های ISO 9001، ISO 14001 و ISO 22000 تحت موافقت نامه بین المللی MRA با مجمع بین المللی تایید صلاحیت (IAF) می پردازد و در نظر دارد به منظور افزایش حوزه های فعالیت خود در سطح بین المللی درخصوص تایید صلاحیت نهادهای گواهی کننده سیستم در زمینه صدور گواهینامه های ISO 50001 و ISO 45001 اقدام نماید.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد