انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

حضور موثر و فعال فدراسیون صنایع غذایی در سفر هیئت اقتصادی ایرانی به فنلاند

ایران و فنلاند برای گسترش همکاریهایشان در بخش کشاورزی از سه سال قبل ، هشت هیئت را در سطح وزرا ، معاونان و فعالان اقتصادی به پایتخت های یکدیگر اعزام کردند.در سفر وزیر جهاد کشاورزی به کشور فنلاند اعضای هیئت مدیره فدارسیون تشکل های صنایع غذایی ایران حضور داشتند.

سالی ۱۳۰میلیون تن غذا در ایران تولید می‎شود که مازاد بر مصرف است/دلال‎ها قیمت را گران کردند

مهدی کریمی تفرشی با اعلام اینکه "در تولید محصولات و مواد غذایی اساسی و راهبردی خودکفا هستیم" افزود: با توجه به توانمندی و قابلیت‌های ویژه در بخش صنایع غذایی با حمایت دولت می‌توانیم ارز‌آوری بالایی داشته باشیم.

برچسب‌گذاری قیمت­ در سوپرمارکت­‌ها!

در پی افزایش قیمت­ برخی محصولات در بازار، رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران گفت: "دلالان، برخی کالاها را به قیمت درج شده روی آنها به مغازه­‌داران می­‌فروشند و با توجه به اینکه فروش بالاتر از قیمت مندرج روی کالا گران فروشی و جرم محسوب می شود، فروشندگان مجبورند آن ها را به قیمت خرید بفروشند". این در حالی است که در برخی سوپرمارکت­‌ها، مغازه­‌داران برچسب قیمت جدید روی کالاها درج می­‌کنند.

وزارت بهداشت ملزم به برچسب گذاری محصولات تراریخته

مدیرکل امور فرآورده های غذایی، آشامیدنی سازمان غذا و داروی گفت: وزارت بهداشت ملزم به برچسب گذاری محصولات تراریخته است.دکتر وحید مفید مدیرکل امور فرآورده های غذایی، آشامیدنی سازمان غذا و داروی کشور در چهاردهمین گردهمایی مدیران نظارت بر مواد غذایی کشور در ارومیه گفت: کاهش آمار بیماری در کشور بدلیل مشکلات ناشی از مواد غذایی و دارو بدلیل بررسی و نظارت دقیقی است که در برنامه قرار گرفته و بصورت مستمر درحال رصد هستیم.

استان‌های مرزی ظرفیتی ارزشمند برای گذر از تحریم ها

دکتر غلامرضا اصغری در چهاردهمین اجلاس مدیران نظارت بر مواد غذایی کشور در ارومیه با بیان اینکه استان های مرزی ظرفیتی برای گذر از تحریم ها و مشکلات ناشی از آن به شمار می روند افزود: در شرایط اقتصادی کشور و افزایش تحریم ها می توان از ظرفیت استان های مرزی برای واردات دارو و بویژه مواد غذایی بهره برد که آذربایجان غربی به دلیل هم مرزی با سه کشور خارجی می تواند پیشتاز این عرصه باشد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد