انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران: برای رونق تولید حامی تولید ملی باکیفیت ایم

تاكيدات رهبر معظم انقلاب بر " حمایت از توليد" در سال هاي اخير و به طور اخص " رونق توليد " در سال 98 با توجه به تشديد تحريم هاي آمريكا و هدف قرار دادن اقتصاد و معيشت مردم، اهميت بيشتري پيدا كرده است، چرا که " رونق توليد" به عنوان پايه و اساس پيشرفت و توسعه اقتصاد كشور برای مقابله با تهدید و تحریم های ناعادلانه، در بيانات رهبري معظم به وضوح آمده است.

پیام روز جهانی استاندارد ۲۰۱۹

ویدئو رسانه ای مدرن برای بیان دیدگاه است. پیشرفت های فناوری، جهان ما را تغییر داده است، تغییرات بنیادی در سرگرمی ها، ارتباط نزدیکتر اعضای خانواده و دوستان با یکدیگر در سراسر جهان ،غنی تر کردن تجربیات ارتباطی ما و بهبود چشمگیر در حوزه مراقبت های پزشکی و تحصیلات، دنیای ما را دستخوش تحول کرده است.

عزم دولت سوریه با همکاری سازمان استاندارد برای توسعه روابط تجاری با ایران

سفیر سوریه با رییس و جمعی از مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران دیدار و بر عزم و اراده دولت سوریه برای تجارت بین دو کشور با هدف رونق اقتصادی و تجاری سوریه تاکید کرد.

مرندی مقدم در نماز جمعه این هفته تهران: استانداردهای جدید به کمک اقتصاد ایران می آید

معاون نظارت بر اجرای استاندارد : چنانچه بتوانیم پنچ درصد از بازار گسترده حلال را در دنیا برای کشور هدفگذاری کنیم، حدود ۱۲۵ میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور حاصل می‌شود که 5/2 برابر درآمد نفتی کشور است.

مصرف نمک ایرانی ها ۲ برابر استاندارد/ کاهش ۵۰ درصدی نمک نان های صنعتی

مدیرکل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه استاندارد مصرف روزانه نمک ۵ گرم است، گفت: میزان مصرف نمک ایرانیان در روز به ۸ تا ۱۰ گرم می رسد که ۲ برابر استانداردهاست.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد