انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 28 خرداد ماه 1398  -  Tuesday, June 18, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

استاندارد جزء جدایی ناپذیر زندگی آحاد جامعه است

انوشیروان محسنی در جلسه شورای استاندارد استان تهران، خواستار اجرای استاندارد اجباری برای موتورسیکلت ها شد.در این جلسه که امروز با حضور رییس و جمعی از مدیران سازمان ملی استاندارد ایران و سایر مدیران و مسئولان استان تهران در استانداری برگزار شد از عملکرد اداره کل استاندارد استان تهران قدردانی کرد.

قیمت جهانی مواد غذایی باز هم افزایش یافت/ افزایش قیمت بیش از 11 درصدی لبنیات

آخرین گزارش سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد از تغییرات قیمت های جهانی اقلام خوراکی گویای افزایش 1.2 درصدی قیمت مواد غذایی در ماه می 2019 نسبت به ماه گذشته است. علت اصلی این افزایش، رشد قیمت لبنیات در این دوره است.

عقب‌گرد تجارت محصولات کشاورزی و صنایع غذایی در فروردین 98

مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران از کاهش قابل‌توجه ارزش صادرات بخش کشاورزی و صنایع غذایی در فرودین امسال خبر داد. گزارش این مرکز نشان می‌دهد در نخستین ماه از سال 1398 بالغ‌بر 517 هزار تن محصولات این بخش به ارزش 355 میلیون دلار صادرات شده که ازنظر ارزش 18.3 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

برگزاری اجلاسیه با موضوع آبمیوه و فرآورده های آنها- تعیین مقدار اسیدهای آلی در آب لیمو ترش با کروماتوگرافی مایع - روش آزمون در سازمان ملی استاندارد ایران

در ادامه هزار و ششصد و سی و ششمین اجلاسیه کمیته ملی استاندارد خوراک و فرآورده های کشاورزی مورخ 98/03/26 در سازمان ملی استاندارد ایران با حضور کلیه واحد های نظارتی؛ سازمان محترم سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران و با دعوت از انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران برگزار می گردد .

آینده اقتصاد ایران وابسته به حلال است

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جلسه شورای استاندارد استان تهران خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی استان گفت: قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد به گونه ای تنظیم شده که همه دستگاهها را ملزم به استقرار الزامات این قانون در بخش های مختلف می کند.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد