انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کشف 111 تن موادغذایی و آب لیموی غیر مجاز توسط کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه شهید بهشتی

کشف 111 تن موادغذایی و آب لیموی غیر مجاز توسط کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه شهید بهشتی؛ مجید تاجیک، با اشاره به اهمیت نقش کارشناسان سلامت محیط در حفظ و ارتقا سطح سلامت مردم، گفت: ازآنجا که حفظ سلامت افراد از وظایف ذاتی این گروه است، بازرسان سلامت محیط معاونت بهداشت دانشگاه، طی بازدیدهای روزانه در سطح عرضه، ضمن شناسایی مواد غذایی فاسد، تاریخ‌ مصرف گذشته و فاقد مجوزهای لازم از وزارت بهداشت اقدام به توقیف و معدوم‌سازی این کالاها کردند.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران : کشور ما از تقلب بیشتر از بی‌کیفتی رنج می برد

نیره پیروزبخت، ظهر امروز چهارشنبه در جلسه شورای استاندارد استان کرمانشاه تاکید کرد: تمام دستگاه‌های دولتی و خصوصی موظفند استاندارد را در حوزه‌های خود پیاده کنند.وی با بیان اینکه امسال سازمان بین المللی استاندارد ( ISO ) بر روی مولفه های توسعه پایدار به ویژه محیط زیست تمرکز کرده است، افزود: این سازمان در حوزه اهداف توسعه پایدار حتی به مقوله مبارزه با رشوه خواری هم وارد شده است.

استاندار کرمانشاه: پایبندی به استاندارد باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود

استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم رعایت استاندارد در جامعه گفت: پایبندی به استاندارد باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.هوشنگ بازوند پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه شورای استاندارد استان کرمانشاه اظهار داشت: استاندارد یک موضوع مهم و با ارزش در کشور است و اگر به دنبال استقلال و اعتمادسازی و سلامت روحی روانی مردم هستیم، نیازمند تبدیل استاندارد به یک فرهنگ عمومی هستیم.

استاندار کردستان: سختگیری در رعایت استاندارد کالاهای صادراتی ضروری است

استاندار کردستان گفت: سختگیری در رعایت استانداردهای لازم برای کالاهای صادراتی ضروری است تا علاوه بر حفظ شأن ایران در حوزه صادرات، بتوان بعد فنی و علمی تولیدات در کشورهای هدف صادرات را معرفی کرد.

تعزیرات شبه قضایی است/ بعد از تحقق قاچاق، ورود می کنیم

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: سازمان تعزیرات یک مرجع شبه قضایی است یعنی قاچاق محقق می شود، سازمان تعزیرات بر اساس تعریف قانونی، ورود می کند.یکی از مهمترین دلایل این موضوع، وجود مرزهای بسیار گسترده با کشورهایی است که از آن کشورها، قاچاق به راحتی وارد کشور می شود و امکان کنترل تمام آن مرزها وجود ندارد و یا اگر بخواهد کنترل شود، بسیار هزینه بر است. سال ها برای کنترل مرزها هزینه کردیم و حتی شهدای زیادی را در مبارزه با قاچاق کالا تقدیم کردیم.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد