انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 28 خرداد ماه 1398  -  Tuesday, June 18, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

استفاده از کالای غیراستاندارد زیبنده ایران اسلامی نیست

نيره پيروزبخت، امروز در ديدار با توليت آستان احمدي و محمدي(ص) كه در حاشيه سفر يك روزه به شيراز انجام شد با بيان اينكه جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران ارتقاء یافته است، گفت: اين سازمان وظيفه‌اي فرابخشي و نظارتي دارد و مراقب سلامت و اقتصاد مردم در همه زمینه‌هاست .

لاریجانی: ایرانی ها در برابر فشارهای آمریکا مقاومت می کنند

رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس کمیسیون امورخارجی پارلمان صربستان گفت: آمریکایی ها با اعمال تحریم های مضاعف به دنبال تحت فشار قرار دادن ایران هستند، اما ایرانی ها در برابر این فشارها مقاومت می کنند.

امنیت غذایی بدون ایمنی غذا، امکانپذیر نیست

سازمان ملل متحد با هدف تضمین ایمنی غذایی و ارتقای سلامتی، با شعار « ایمنی غذایی، مسئولیت همگانی» ، 7 ژوئن (17 خرداد) را به عنوان « روز جهانی ایمنی مواد غذایی» نامگذاری کرده است

آهنگ شرایط اقتصادی کشور به سمت مطلوب پیش می‌رود

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز شرایط عمومی کشور علیرغم آنکه بدخواهان تبلیغ می‌کنند، بسیار خوب است، اظهار داشت: ملت ایران بدانند که فشار آمریکا علیه کشورمان به اوج رسیده و عملا ظرفیت آن رو به پایان است و از این به بعد این تحریم‌ها و فشار، ظرفیت خود را از دست داده و تخلیه خواهد شد.

پیشنهاد تازه سازمان برنامه و بودجه/جایگزینی کالا برگ با ارز ترجیحی جدی‌تر شد

سازمان برنامه و بودجه در برنامه اصلاح ساختار بودجه پیشنهاد داد، به جای تخصیص ارز ترجیحی به کالاهای اساسی، یارانه موجود در ارز، از طریق کالابرگ اعتباری و وام سرمایه در گردش به مصرف‌کننده نهایی و تولیدکننده داده شود.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد