انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

اجباری شدن درج قیمت روی تمامی محصولات تولیدی

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه تولیدکنندگان برخی کالا‌ها را از درج قیمت روی محصولات تولیدی معاف کرده بود، کلیه تولیدکنندگان را به درج قیمت کالای تولیدی روی محصول، موظف کرد.

تخصیص ها در بودجه 98 فقط بر پایه اولویت ها است

نوبخت:تخصیص ها در بودجه 98 فقط بر پایه اولویت ها است. رییس سازمان برنامه و بودجه تخصیص ها در لایحه بودجه 98 را فقط بر پایه اولویت ها عنوان کرد و گفت: دولت سال آینده باید 62 هزار میلیارد تومان را میان 71 هزار پروژه تقسیم کند.

هیچ کمبودی در تامین کالا‌های اساسی وجود ندارد

عوض‌پور گفت: در رابطه با کالا‌های اساسی، این اطمینان را به مردم می‌دهیم که هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد و دولت نیز در این زمینه اهتمام ویژه دارد.

اجرای طرح جلوگیری از عرضه مواد غذایی غیرمجاز

رئیس مرکز بهداشت خوزستان هدف اجرای این طرح را تامین سلامت مردم و جلوگیری از عرضه مواد غذایی غیرمجاز دانست و گفت: طرح تشدید جلوگیری از عرضه مواد غذایی غیرمجاز از اول بهمن ماه در خوزستان در حال اجراست.

رقابت در صنایع غذایی رشد کرده است

رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه صنایع غذایی ایران از جمله صنایعی است که رشد بسیار خوبی داشته است، علت موفقیت این صنعت را خلاقیت و نوآوری فعالان صنایع غذایی، رقابتی بودن صنعت غذا و نگاه صادراتی فعالان این صنعت دانست.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد