انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

آغاز طرح ضربت بازدید شبانه از مراکز تهیه مواد غذایی

رئیس مرکز بهداشت شهدای انقلاب گفت: هدف از اجرای این طرح بررسی وضعیت بهداشت فردی، عمومی و ارتقای هر چه بیشتر وضعیت سلامت این مراکز است.حمیدرضا قاسم پور با بیان اینکه این طرح با حضور ۱۳ گروه دو نفره از بازرسان بهداشت محیط، به صورت سرزده از ساعت ۱۸ تا ۲۴ در مناطق مختلف شیراز اجرا می شود، افزود: بازرسان بهداشت محیط با استفاده از دستگاه‌های سنجش پرتابل، نکات موردنظر را بررسی و آموزش‌های لازم را به متصدیان ارائه می‌دهند.

اختصاص ۱۳ میلیارد دلار برای کالاهای اساسی

عبدالناصر همتی با اشاره به حجم صادرات غیر نفتی کشور گفت: از مجموعه صادرات غیر نفتی، صادرات گاز و فرآورده های نفتی معادل ۳میلیارد دلار بود، لذا حدود ۱۶میلیارد دلار باقی مانده آن است که باید به چرخه اقتصاد برگردد.

معدوم شدن 64 کیلوگرم مواد غذایی در خراسان جنوبی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از ابتدای محرم تیم بازرسی از هزار و 648 حسینیه، مسجد و تکایا بازدید به عمل آورده که 978 مورد کنترل و نظارت بر توزیع مواد غذایی در مراسمهای عزاداری صورت گرفته است.آقای مهدیزاده با بیان اینکه 885 مورد سنجش با تجهیزات بازرسی صورت گرفته، افزود: نتیجه سنجش با این تجهیزات در 102 مورد نامطلوب گزارش شده است.

سودجویی با نام "غذای ارگانیک"/دستورالعمل وزارت بهداشت در مراحل نهایی تدوین

رییس سازمان غذا و دارو درباره وضعیت برچسب‌گذاری محصولات و فرآورده‌های غذایی ارگانیک و تدوین ضوابطی در این زمینه توضیح داد.درباره برچسب‌گذاری محصولات ارگانیک، گفت: طبیعتا هر کسی که ادعا می‌کند محصولش ارگانیک است، باید ارگانیک بودن محصولش محرز شده و سپس بر روی محصولش برچسب ارگانیک را نصب کند.

8میلیارد دلار ارز دولتی برای 25 قلم فرآورده غذایی

دکتر غلامرضا اصغری با بیان اینکه اعتبار و سهم ارزی در حوزه غذا حدود هشت میلیارد دلار است، گفت: این اعتبار برای واردات فرآورده‌هایی چون روغن، برنج، چای، نهاده‌های تولید لبنیات و از جمله کنجاله، علوفه و...، نهاده‌های تولید گوشت و مرغ، سموم و... استفاده می‌شود.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد