انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 26 آذر ماه 1397  -  Monday, December 17, 2018

اخبار انجمن

حذف کالای خارجی باید به یک الگو تبدیل شود

پیروزبخت با بیان اینکه حذف کالای خارجی باید به یک الگو تبدیل شود،گفت: استفاده از طرح های گرافیکی با مبنای آثار تخریب پذیری کالای خارجی بر بازار داخلی مشوقی برای استفاده از کالای ملی است.

4 تن موادغذایی غیرقابل مصرف در میاندوآب امحا شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب‌ گفت: چهار تن انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف و غیربهداشتی در این شهرستان کشف و امحا شد.سهراب حیدری افزود: این مقدار مواد غذایی شامل انواع لبنیات، نوشیدنی ها و مواد پروتئینی است که طی چند ماه گذشته توسط کارشناسان این شبکه هنگام بازدید از مراکز عرضه کشف و ضبط شده است.

محصولات تراریخته وارداتی تائیدیه نهاد ایمنی غذایی اتحادیه اروپا را دارند

دکتر وحید مفید، مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در همایش مشترک ایران و اتحادیه اروپا در زمینه توسعه تجارت کشاورزی در خصوص کشت محصولات تراریخته در ایران اظهار کرد: محصولات تراریخته وارداتی سویا، کلزا، ذرت و روغن های آن است. از معیارهای مهم برای واردات محصولات تراریخته تاییدیه نهاد ایمنی غذایی اتحادیه اروپا است و این محصولات باید قابلیت مصرف در کشورهای ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و مالزی را داشته باشند.

عزم کمیسیون اروپا برای گسترش همکاری با ایران در حوزه ایمنی مواد غذایی

سمینار اتحادیه اروپا در خصوص استانداردهای محصولات کشاورزی و غذایی با وزارت جهاد کشاورزی دوشنبه 28 آبان در هتل اسپیناس برگزار شد.در این سمینار استفان اسکولر سفیر اتریش اظهار کرد: کمیسیون اروپا تصمیم گرفته اقدام بزرگی را انجام دهد و در زمینه استانداردهای ایمنی غذا با ایران همکاری‌هایی را داشته باشد نتیجه این ابتکار عمل این است که در زمینه مسائل ژنتیکی و شرایط بهداشتی غذا به مشارکت خوبی برسیم.

قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد پاسخگوی نیاز بخش خصوصی

رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران صبح امروز با فعالان بخش خصوصی در اتاق تعاون ایران دیدار و گفت و گو کردند. نیره پیروزبخت در این نشست، عضویت اتاق تعاون ایران در شورای عالی استاندارد را در قانون جدید سازمان ملی استاندارد ایران مثبت ارزیابی کرد و گفت: بسیاری از دغدغه های فعالان اقتصادی از جمله موازی کاری ها با اجرایی شدن قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد پایان می یابد.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد