انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

کالاهای اساسی از پرداخت مالیات علی الحساب واردات معاف شدند

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، وزارت صنعت طی بخشنامه ای برخی کالاهای اساسی را از پرداخت مالیات علی الحساب واردات معاف کرد.در این بخشنامه آمده است: کالاهای اساسی «گندم، برنج، جو، ذرت، کنجاله سویا، حبوبات (عدس؛ نخود، لوبیا و لپه)، انواع روغن خام، انواع گوشت قرمز، دام زنده سبک و سنگین، تخم مرغ،

کشف 2 هزارو 328 لیتر آبلیمو غیرمجاز دربروجرد

مهدی پور غلامحسین در خصوص جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان پس از کسب خبری مبنی بر تولید آبلیمو های غیر مجاز توسط فردی در منزلش بلا فاصله با مقام قضایی و دستگاه‌های مربوط هماهنگی و پس از بازرسی از منزل وی مقدار 2 هزار و 328 لیتر انواع آبلیمو غیر مجاز را کشف نمودند.

صدور و تمدید ۴۱ پروانه استاندارد در لرستان

مرضیه قنبریان، مدیرکل استاندارد استان لرستان با اشاره به صدور و تمدید 41 پروانه استاندارد برای واحدهای تولیدی استان در شش ماهه اول سال جاری، گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، 46 کمیته علایم در استان برگزار شد.

سخنگوی تعزیرات :هیچ صنفی در این کشور نیست که اتحادیه نداشته باشد و مرجع اعلام تخلف هر صنف به سازمان تعزیرات، اتحادیه آن است

گرانفروشی 300 درصدی برخی کالاها در فروشگاه زنجیره ای سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت : نرخ چند قلم کالای عرضه شده در شعب یکی از فروشگاه های معتبر زنجیره ای را با نرخ اعلامی سازمان حمایت از مصرف کنندگان مقایسه کرده ایم و به گرانفروشی 300 درصدی رسیده ایم.

گمرک پُر از کالای اساسی شد

فرود عسگری که در نشست بررسی مسائل و مشکلات واردات و صادرات با حضور معاون اول رئیس جمهور سخن می گفت در تشریح آخرین آمار واردات کالاهای اساسی به کشور اعلام کرد : در بخش واردات کالاهای اساسی وضعیت بهتری نسبت به سال گذشته داریم . بر اساس تازه ترین آمارها واردات ذرت 26 درصد ، دانه های روغنی 28 درصد ، گوشت قرمز 39 درصد و جو 51 درصد افزایش داشته و دیگر کالاهای اساسی هم وضعیت مشابهی دارند .

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد