انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 1 شهريور ماه 1398  -  Friday, August 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

واردکنندگان، بیشترین پرونده تخلفات ارزی را دارا هستند

مدیرکل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات گفت: عمده پرونده هایی که تشکیل می شود مربوط به وارد کنندگانی است که تعهدات را در قبال بانک های عامل انجام نمی دهند.

لیست محصولات غذایی غیرمجاز اعلام شد + نام تجاری کالا

اداره کل فراورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، اسامی ۱۳ قلم خوراکیِ فاقد مجوز و یا دارای پروانه ساخت جعلی را منتشر کرد.

بیانیه اتاق ایران: دولت تخصیص دلار 4200 تومانی را متوقف کند

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار بیانیه‌ای از دولت خواست تخصیص دلار 4200 تومانی را متوقف و به سوی اجرای سیاست ارز تک‌نرخی در بلندمدت از طریق کاهش شکاف نرخ بازار نیما و بازار آزاد حرکت کند.

جهانگیری: کاهش تعهدات ایران گامی برای حفظ برجام است

معاون اول رییس جمهوری هدف جمهوری اسلامی ایران از کاهش تعهدات را گامی در جهت حفظ برجام عنوان کرد و گفت: همان طور که ایران به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کرد؛ طرف‌های دیگر نیز باید به تعهدات خود پایبند باشند و به محض آن که به تعهدات خود عمل کنند ایران نیز به شرایط پیش از کاهش تعهدات باز خواهد گشت.

تقدیر بخش خصوصی از عملکرد معاون حقوقی رئیس جمهوردر بهبود مستمر محیط کسب و کار

نماینده ی بخش خصوصی(خانه صنعت، معدن و تجارت) با ارسال نامه ای خطاب به معاون حقوقی رئیس جمهور، از حسن عملکرد ایشان مبنی بر پیگیری تحقق احکام قانونی بهبود مستمر محیط کسب و کار که سالها مورد تاکید و در خواست بخش خصوصی کشور بوده است، قدردانی نمود.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد