انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

مجلس به سعید نمکی رای اعتماد داد

در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، نحوه زمانبندی بررسی صلاحیت، وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفت و با ۲۲۹ ‌رای موافق، ۲۵ ‌رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۵۹ ‌نماینده حاضر به سعید نمکی رأی اعتماد دادند.

‌نرخ گذاری هدفمند باعث کاهش سوء استفاده در بازار می شود

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری ورئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با استاندار کرمان، گفت: شرایط یک سال گذشته ما در حوزه اجرایی و میدانی، یک سال پرکار بود که در استان ها با همراهی استانداران سراسر کشور این تلاش ها به ثمر نشسته است.

تدوین ۱۳ هزار استاندارد در پنج سال اخیر

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از تدوین ۱۳ هزار استاندارد طی پنج سال اخیر خبر داد و گفت: اگر تنها یک درصد از گردش مالی صنعت غذای حلال که رقمی معادل ۲۵ میلیارد دلار است توسط ایران انجام شود، می‌تواند وابستگی کشور به اقتصاد نفتی را کاهش دهد.

نگرانی برای تامین ارز صادرات و واردات وجود ندارد

علی صالح آبادی با برشمردن مزیت های صادراتی مختلف و متنوع کشور و سیاست های جمهوری اسلامی ایران با هدف فاصله از اقتصاد نفتی گفت: سالهاست که جمهوری اسلامی تلاش دارد از اتکای صرف به درآمدهای نفتی رهایی یابد و برای توسعه برون گرایی اقتصادی، از اوایل دهه هفتاد به این سو به صورت جدی، حمایت از صادرات غیر نفتی را در دستور کار خود قرار داده است.

تلاش سازمان تعزیرات در سال آینده، تقویت سخت افزاری و نرم افزاری است

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست هم اندیشی با رئیس و مدیران سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، یکی از اهداف این سازمان در سال آینده را تقویت سخت افزاری و نرم افزاری این سازمان عنوان کرد.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد