انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

حجتی: ذخایر کالاهای اساسی خوب است

محمود حجتی در نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی که با حضور رئیس مجلس و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد،‌گفت : به رغم تمام مشکلات برای تامین ارز که در ارتباط با پشتیبانی کالاهای اساسی و نهاده های مورد نیاز وجود دارد در سرجمع برای کالاهای اساسی از وضعیت قابل قبولی برخورداریم و ذخایر کالاهای اساسی کشور خوب، و تخصیص ارز برای کالاهای اساسی مناسب است.

تاکید رئیس مجلس بر مشورت با بخش خصوصی و حمایت از تولید

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید ملی در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور تولیدکنندگان و روسای اتحادیه های صنایع غذایی گفت: بخش خصوصی اگر پیشنهادی دارد آن را ارائه دهد، ما حتی آمادگی برای قانونگذاری در این زمینه داریم.

حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد فرصت خوبی برای گسترش فعالیت های بین المللی است

نیره پیروزبخت در نشست امروز معاونان و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران با حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد در کرج ، گفت: حضور دبیرکل ایزو در ایران می تواند طلیعه خوبی برای گسترش فعالیت های سازمان ملی استاندارد ایران باشد.

مدیر کل استاندارد استان تهران : بستنی خان بابا و فرآورده یخی نوش آوران غیر استاندارد هستند

محمودرضا طاهری، مدیر کل استاندارد استان تهران گفت: از ابتدای سال جاری، حدود 13هزار بازرسی و بیش از 10هزار و 500 نمونه‌برداری از فراورده‌های مشمول استاندارد اجباری توسط کارشناسان استاندارد صورت گرفته است .

نشست مجمع عمومی ایزو به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، در ابتدای این نشست که پنج شنبه و جمعه برگزار شد، گزارش اقدامات فنی از جمله اجرای طرح استراتژیک ایزو، فعالیت هیات مدیره فنی و عملکرد مالی توسط رییس و معاونان فنی ایزو ارایه شد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد