انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

14میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی اختصاص یافت

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: 14 میلیارد دلار در لایحه بودجه سال آینده برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در نظرگرفته شده است.

تحریم نباید مانع رعایت استاندارد و کیفیت باشد

نیره پیروزبخت در این نشست گفت: ایران تا سال ۵۷ حتی یک استاندارد بین المللی نداشت، اما تا سال ۹۲ ، هجده استاندارد بین المللی تدوین کرد و تا سال ۹۷ موفق به تدوین ۲۸ استاندارد بین المللی شده است.

تنها راه رسیدن به توسعه پایدار، استاندارد است

وحید مرندی مقدم، در آئین گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تقدیر از برگزیدگان و سرآمدان استاندارد در گلستان گفت: تنها راه رسیدن به توسعه پایدار را توسعه و نهادینه کردن استانداردها میدانم.

فاز اول «اینستکس» چه کالاهایی را در برمی‌گیرد؟

حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در لندن نوشت: سه کشور اروپایی پیشنهاد کرده‌اند که برای عملیاتی شدن سریع کانال مالی که برای تسهیل تجارت بین دو کشور در تمامی زمینه‌ها تاسیس شده است، فاز اول آن به پرداخت‌های مرتبط با اقلام کالاهای اساسی و پزشکی اختصاص یابد.

افزایش 26 درصدی پرونده های تعزیرات در 10 ماه نخست سال

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در شورای قضایی استان کرمان از رشد 26 درصدی پرونده های متشکله در 10 ماهه نخست سال جاری نسبت به کل سال گذشته خبر داد.جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در شورای قضایی استان کرمان گفت: با حضور و همراهی مردم با نظام مردم سالار دینی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، نقشه دشمنان نظام در ناامید کردن مردم از نظام‌اسلامی نقش بر آب است

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد