انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تشدید نظارت‌ها بر آبلیموی غیر استاندارد

عصر دیروز جلسه ای با حضور مدیرکل محترم نظارت بر غذا و دارو، آقای دکتر هدایت حسینی به همراه دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی ،جناب آقای زرگران، رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران در محل سازمان غذا و دارو برگزار گردید.

خیال ناراحت غذا و دارو از خمیرمرغ

رییس سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به تاثیر مخرب قاچاق فرآورده‌های سلامت محور بر سلامت مردم در تاکیدی چند باره مبنی بر آنکه استفاده از خمیرمرغ فعلی در فرآورده‌های پروتئینی به هیچ وجه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست، گفت: سختگیری‌های‌مان در این حوزه آن قدر ادامه خواهد یافت که خیال‌مان از صحت و سقم این فرآورده راحت شود.

رنگ و اسانس می‌خوریم یا چای طبیعی

رییس سازمان چای که به گفته خودش تا به حال چای خارجی نخورده و آن‌ها را بیشتر عطر و رنگ می داند تا چای، نشانه‌های زیادی برای انتخاب چای مرغوب ایرانی عنوان می‌کند و می‌گوید مردم باید انتظار طبیعی از چای ایرانی داشته باشند، چراکه چای ایرانی ارگانیک‌ترین چای دنیاست.

برنامه های ویژه برای تامین سلامت مردم/تحول در حوزه غذا و دارو

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: یکی از اولویت های مهم دولت و شخص رئیس جمهور بحث سلامت مردم می باشد و تاکید بسیاری نیز بر روی این موضوع دارد و وزارت بهداشت نیز با حمایت دولت در این حوزه قدم برداشته است.

طرح برچسب گذاری تغذیه ای، گامی بزرگ برای تحقق طرح تحول نظام سلامت

طرح برچسب گذاری تغذیه ای با نشانگر رنگی بر روی محصولات غذایی گامی بزرگ برای تحقق طرح تحول نظام سلامت در استان خوزستان است.

 
  
410    411    412    413    414    415    416    417    418    419   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد