انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

پلمپ سه واحد تولید مواد غذایی در همدان و یک واحد در فامنین

سه واحد متخلف تولید مواد غذاییدرهمدان که به صورت غیر مجاز اقدام به تولید کرده بود ویک واحد شیرینی پزیدر فامنین با حکم دادستانیودستور مدیریت نظارت بر مواد خوراکی و آشامیدنی پلمپ شد

پیروزبخت از افتخاری دیگر برای کشور در سازمان بین المللی استاندارد خبر داد

رییس سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران در میان 163 کشور عضو از رتبه 22 در سال 2018 به رتبه 21 در سال 2019 ارتقاء یافت.نیره پیروزبخت با اعلام این خبر افزود:بر اساس اعلام دبیرخانه سازمان بین المللی استاندارد سازی ISO در باره جایگاه جمهوری اسلامی ایران در رتبه بندی هیات مدیره فنی این سازمان بین المللی، رتبه سازمان ملی استاندارد ایران در میان 163 کشور عضو از رتبه 22 در سال 2018 به رتبه 21 در سال 2019 ارتقا یافت.

صنایع غذایی، سردمدار صادرات پس از انقلاب

آرمان خالقی، عضو هیات مدیره و قائم مقام دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت ایران اظهار کرد: در صنعت غذا چند مشکل عمده وجود دارد. صنعت غذایی از مزرعه تا سفره مردم امتداد دارد بنابراین باید تمام مراحل فرآوری، برداشت و انبارداری به صورت دقیق مورد سنجش و ارزیابی قرار گیرد تا کمترین آلودگی و ضایعات را داشته باشد.

معدوم سازی مواد غذایی فاسد در ممسنی

رییس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: در بازدید‌های کارشناسان بهداشت محیط شهرستان ممسنی از واحد‌های صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی از ابتدای بهمن تاکنون، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم از انواع مواد غذایی فاسد و غیرمجاز جمع آوری و معدوم سازی شده است.

خروج کالاهای اساسی از مرز مهران ممنوع است

سرپرست گمرک استان ایلام با یاداوری ممنوعیت خروج مرزی کالای اساسی و مصرفی تصریح کرد: با توجه به نیاز داخلی هموطنان، از خارج کردن کالای مصرفی و اساسی در بخش تجاری و مسافر مرز مهران جلوگیری می شود.وی گفت: این ممنوعیت شامل کالاهای مصرفی از جمله برنج، گوشت، مرغ، قند و شکر و دیگر کالاهای ضروری که مستقیم با سفره و معیشت مردم مرتبط است، می شود..

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد