انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

پیشنهاد رئیس اتاق تهران برای امضای قرارداد تجارت آزاد با پاکستان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران درباره راه تسهیل نقل و انتقالات مالی بین جمهوری اسلامی ایران و پاکستان گفت: می توان از راه هایی مانند تهاتر کالا یا قرارداد تجارت آزاد برای توسعه تجارت بهره برد.

پیام دکتر مهدی پیرصالحی، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو به مناسبت هفته سلامت

هفته سلامت در سال ۱۳۹۸ در شرایطی برگزار می‌شود که بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی با تلاش مجدانه و فداکارانه مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان مصیبت دیده در مناطق درگیر سیل بودند تا به واقع عناوین مرتبط با سلامت همگانی شامل «دسترسی عادلانه به خدمات سلامت » و «سلامت در حوادث و بحران ها» را جامه عمل بپوشانند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:مهمترین مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها ایجاد اشتغال است

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه مهم‌ترین مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایجاد اشتغال و کمک به امنیت کارگران است، گفت: دولت باید کمک‌های بخش‌های مختلف به سیل زدگان را که در قالب مسئولیت اجتماعی انجام شده است درست مدیریت کند.

تدوین و تجدید نظر ۳۶۰ استاندارد ملی در تهران

محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد استان تهران از تدوین و تجدیدنظر 360 استاندارد ملی و بازنگری 343 استاندارد ملی، توسط کارشناسان این اداره‌کل ، در سال گذشته خبر داد.طاهری با تاکید بر تحقق 100درصدی برنامه مصوب سال97، گفت: کارشناسان استاندارد و اساتید دانشگاهی با نظارت و راهبری این اداره کل ، همچنین، 5 پیشنهاد تدوین استانداردهای بین‌المللی را ارایه کردند.

نمایندگان دولتی اتاق بازرگانی تهران مشخص شدند

بر اساس نامه‌ای که محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران زده است عبدالمهدی بخشنده، معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی، علی اکبر مهرفرد، معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی، حسین شیرزاد، مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی، سید محمد حسین شریعتمدار، مشاور عالی وزیر و حسن رکنی، مشاور وزیر کشاورزی، به عنوان نمایندگان این وزارت خانه به عضویت اتاق بازرگانی تهران در می‌آیند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد