انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 28 خرداد ماه 1398  -  Tuesday, June 18, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

ایجاد معاونت تولید داخل در سازمان غذا و دارو/ تصمیم‌گیری در مورد اولویت‌های ارزی دارو و تجهیزات پزشکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ایجاد معاونت تولید داخل در سازمان غذا و دارو به منظور تسهیل امور تولید داخل در آینده نزدیک خبر داد.

نواب رئیس اتاق ایران مشخص شد

پس از مشخص شدن رییس اتاق بازرگانی، رای گیری نواب ریس اتاق برگزار شد که محمد امیرزاده، محمدرضا انصاری، مهدی بخشنده، رحیم بنامولایی، محمدصادق حمیدیان جهرمی، مسعود خوانساری، جمال رازقی جهرمی، محمدحسین روشنک، حسین سلاح ورزی، حمیدرضا قلمکاری و مسعود گل شیرازی نامزدهای ۴ کرسی نواب رئیس اتاق ایران شدند.

غلامحسین شافعى مجددا رییس اتاق ایران شد

شافعى با کسب ٣٠٢ راى اعتماد در بین ٤٤٨ راى دهنده، براى دومین دوره متوالى بر کرسى ریاست پارلمان بخش خصوصى نشست و قرار است وى به مدت ٤سال سکان این بخش را در دست بگیرد. یونس ژائله به عنوان رقیب شافعى در این ماراتن، ١٤٠ راى کسب کرد و از آراء شافعى جا ماند.

خبر خوش حجتی/ پیش‌بینی رشد قابل توجه تولید محصولات کشاورزی در سال ۹۸

محمود حجتی در حاشیه رونمایی از آثار فرهنگی اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال سال آبی بسیار خوبی داریم، افزود: سال گذشته در همین موقع در بسیاری از مناطق کشور مشکل کشت تابستانه را به علت محدودیت منابع آب داشتیم، اما امروز وضعیت ما مناسب است.

پیروزبخت: رشد شاخص تجارت فرامرزی نتیجه همکاری های بین دستگاهی است

روسای سازمان های غذا و دارو، دامپزشکی و گمرک با سازمان ملی استاندارد ایران برای هماهنگی بهتر و استفاده از روش‌های جدید در فرآیند ترخیص کالا دیدار و گفت و گو کردند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد