انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 17 تير ماه 1399  -  Tuesday, July 7, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

مدیر کل نظارت سازمان غذا و دارو: هیچ محصول آسیب دیده ای از مبادی رسمی به دست مردم نمی رسد/ ایجاد شرایط نگهداری مناسب در انبارها ضروری است

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با توجه به تدابیری که اندیشیده ایم از مبادی رسمی هیچمحصول آسیب دیده ای از مبادی رسمی به دست مردم نمی رسد.

مدیرکل استاندارد تهران خبر داد : تشدید اجرای طرح نظارتی بازرسان استاندارد در بازار

مسلم بیات از تشدید بازرسی‌های کارشناسان استاندارد از مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، از روز سه شنبه بیست و نهم دیماه خبر داد و گفت : اجرای این طرح با هدف نظارت بیشتر بر عرضه کالاهای استاندارد و شناسایی و توقیف کالاهای غیراستاندارد است.

به همت مدیریت نظارت برمواد غذایی معاونت غذا و دارو کرمانشاه صورت گرفت: کشف بلانکیت در آرد یکی از کارخانه های کرمانشاه

در بازرسی های به عمل آمده از کارخانه های تولید آرد و همچنین نمونه برداری از نانوایی های سطح استان کرمانشاه یک کارخانه تولید آرد و 134 نانوایی و یک واحد بسته بندی نان متخلف شناسایی شدند.

بیانیه مشترک ظریف و موگرینی : آغاز اجرای برجام/ از امروز تحریم‌های هسته‌ای ایران برداشته شد

وزیر امور خارجه کشورمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با قرائت بیانیه‌ای مشترک، به‌صورت رسمی آغاز «روز اجرای» برجام را اعلام کردند.

رییس آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو اعلام کرد تایید صلاحیت آزمایشگاه داروی ایران از سوی سازمان بهداشت جهانی

رستگار در ادامه تصریح کرد: امسال در بحران‌های ایمنی در مواد غذایی واکنش‌های سریع داشته‌ایم. ازجمله این واکنش‌ها کنترل کیفیت آب معدنی و آشامیدنی، کنترل کیفیت محصول برنج، آبلیمو، آلوچه و لواشک فله‌ای و آفت‌کش از دیگر واکنش‌های سریع در بحران‌های ایمنی مواد غذایی بوده است. همچنین فرآورده‌های لبنی که بیش‌تر به‌صورت فله‌ای تهیه می‌شد را نیز بررسی کرده ایم.

 
  
330    331    332    333    334    335    336    337    338    339   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد