انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رییس جمهوری در نخستین مجمع ملی سلامت: تعامل سازنده، زمینه ساز انتقال دانش،تجربه و بهره گیری از محصولات استاندارد است

به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این مراسم که با حضور جمعی از وزرا و روسای سازمان ها و همچنین رییس سازمان ملی استاندارد ایران در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد، سلامت را مقدم بر درمان دانست و اظهار داشت: تامین آب، غذا و محیط سالم در اولویت حقوق شهروندی است.

کشف کالاهای قاچاق | تشدید نظارت بر کالاهای سلامت محور

به گزارش ایفدونا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی یزد با توجه به طرح تشدید نظارت بر عرضه کالاهای سلامت محور در آستانه نوروز، این معاونت اقدام به اعزام اکیپ های بازرسی به مراکز عرضه غذایی ، آرایشی و بهداشتی نموده است که در این راستا اقلام قاچاق ، تقلبی و جعلی جمع آوری گردید .

ممنوع شدن توزيع و فروش محصولات غذايي با برچسب اصالت قديمي

براساس دستورالعمل واصله از سازمان غذا و دارو از تاريخ ۹۵/۱۲/۱۵ به بعد توزيع و فروش لوازم آرايشي و بهداشتي و محصولات غذايي و آشاميدني وارداتي با برچسب اصالت قديمي ممنوع است و مراكز پخش و عرضه محصولات آرايشي و بهداشتي و فرآورده هاي غذايي مجاز هستند محصولات وارداتي با برچسب اصالت و سلامت جديد را عرضه کنند.

سیاه نمایی و شایعه سازی به هر قصدی که هست دیگر بس است!

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو به شایعات منتشره با موضوع "پروانه بهداشت" و "سیب سلامت" واکنش نشان داد.

ایران در موضوع نشانگرهای رنگی تغذیه ای به الگو تبدیل شده است/مبارزه با قاچاق با سامانه سازمان غذا و دارو

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو صبح امروز در همایش معاونین غذا و دارو سراسر کشور و دستاورد دولت تدبیر و امید در حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی گفت:سامانه هایی که در سازمان غذا و دارو راه اندازی شده است در مبارزه با قاچاق بسیار موثر است و با چندین سازمان ارتباط تنگاتنگی وجود دارد تا بتوانیم جلوی قاچاق را بگیریم

 
  
303    304    305    306    307    308    309    310    311    312   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد