انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

پلمپ واحد های متخلف تولید فرآورده های غذایی

یک واحد زیر زمینی غیر مجاز توسط کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی این معاونت شناسایی و پلمپ گردید. به نقل از مهندس حبیبی این واحد زیر زمینی که به صورت غیر مجاز مشغول به تولید حلوا ارده و روغن کنجد در شرایط غیر بهداشتی بود پس از اخذ حکم قضایی و بازدید از محل ، تمامی محصولات تولیدی توقیف و ضمن پلمپ واحد پرونده به مراجع قضایی ارسال گردید.

ظروف یکبارمصرف حاوی مواد خوراکی نباید در معرض گرما و نور خورشید قرار گیرد

کارشناس مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو عنوان کرد: آب معدنی و هر مواد خوراکی که در ظروف یکبارمصرف نگهداری می شود نباید در معرض گرما و نور خورشید قرار گیرد زیرا باعث می شود ترکیبات داخل ظروف به داخل ماده خوراکی مهاجرت کند.

تهیه آبمیوه از میوه گندیده در برخی مغازه ها/ آبمیوه چرخ دستی ها ناقل بیماری وبا است

آب میوه‌ها یکی ازعلل انتقال وبا به افراد محسوب می‌شوند. استفاده زیاد از آبمیوه های کنار خیابانی می تواندبه راحتی وبا را در هر شرایطی منتقل کند بنابر این از خرید آب میوه از چرخی‌ها و دستفروشان در سطح شهر بپرهیزید.

آب معـدنی می‌توانـد جایگـزین شیـر و محصولات لبنـی شـود

محققان در حال جایگزینی برای دریافت کلسیم از موادی غیر از مواد غذایی شیرین و لبنی هستند. این مطالعه بر روی پنج محصول متفاوت که هر کدام حاوی ۳۰۰ میلی‌گرم کلسیم هستند، انجام شد.

نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

شب گذشته طی مراسمی از مهندسان و استادان برجسته و پایان نامه های برتر سال 1396 در دانشکده فنی دانشگاه تهران تجلیل به عمل آمد. به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، در این مراسم که از سوی انجمن مهندسان مکانیک و با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و روسای دانشگاههای فنی، اعضای انجمن مهندسان مکانیک و همچنین دانشجویان رشته مهندسی برگزار شد، پایان نامه های برتر سال 1395، اساتید راهنما، اساتید برجسته رشته های فنی و همچنین مهندسان برجسته تجلیل به عمل آمد.

 
  
303    304    305    306    307    308    309    310    311    312   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد