انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رييس سازمان ملي استاندارد ايران در چهلمين اجلاس كميسيون كدكس مواد غذايي شركت می کند

به گزارش دفتر روابط عمومي و ارتباطات بين الملل: نمايندگان سازمان ملي استاندارد ايران به سرپرستي نيره پيروزبخت، رييس سازمان ملي استاندارد ايران، در چهلمين اجلاس كميسيون كدكس مواد غذايي كه از 25 تير تا 1 مرداد در ژنو برگزار خواهد شد، شركت مي كنند.

واردات پالم کاهش محسوس یافته/آمار سالانه ملاک نظر است

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به کاهش واردات پالم گفت: برای قضاوت در این خصوص باید آمار سالانه را ملاک قرار داد.دکتر رسول دیناروند در خصوص آمار ضد و نقیض و متفاوت از ورود پالم به کشور گفت: کنترل واردات پالم براساس سال شمسی محاسبه می‌شود.

صدور قانونی نشان حلال توسط استاندارد

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست با ارائه گزارشی از روند استاندارد حلال در کشور گفت: سازمان ملی استاندارد ایران در راستای انجام وظایف خود در اواخر دهه ۸۰ بصورت منسجم در تدوین استانداردهای حلال و ایجاد ساختار انطباق در سطح ملی و به ویژه در سطح کشورهای عضو سازمان همکاریهای اسلامی (OIC) مشارکت کرد.

سوءتغذيه و مشکلات گوارشي، پيامدهاي استفاده از نان ناسالم

دكتر محمد كاظم زاده در گفتگو با روابط عمومي معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکی همدان، در خصوص اينكه نان سالم چه نوع ناني است گفت: گندم از غني ترين غلاتي است كه درطبيعت يافت مي شود و اغلب ويتامين ها و مواد معدني در اين نعمت الهي وجود دارد به همين دليل نان به عنوان اصلي ترين غذاي مصرفي در سفره خانوارهاي ايراني است .

کشف ۲ برند پنیر خارجی غیراستاندارد در مراکز خرید لوکس تهران

مدیر کل استاندارد استان تهران با اعلام خبرکشف دو برند پنیرخارجی غیراستاندارد در مراکز خرید لوکس شهر تهران، در خصوص مصرف پنیرهای خارجی هشدار داد.مسلم بیات گفت: در جریان بازرسی‌های بازرسان استاندارد از فراورده‌های غذایی مراکز عرضه و مراکز خرید لوکس شهر تهران، هفت نمونه پنیر وارداتی از این مراکز نمونه‌برداری و آزمون شد که در نتایج آزمون‌های استاندارد، دو برند پنیر ازکشورهای امارات و ایتالیا مغایر استاندارد تشخیص داده ‌شد.

 
  
302    303    304    305    306    307    308    309    310    311   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد