انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

باید تلاش کنیم تا سامانه کنترل اصالت سازمان غذا و دارو بر تمام کالاهای سلامت‌محور احاطه داشته باشد/این سامانه حمایت از تولیدات داخلی است

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه عدم اعتمادسازی به تولیدات بومی علت میل مردم به قاچاق است، گفت: سامانه کنترل اصالت کالاهای سلامت محور با تاکتیک خودنظارتی، بهترین مسیر برای بازگرداندن اعتماد به مردم و حمایت از تولید داخلی است.

سرشتی، رییس پژوهشگاه استاندارد شد

به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، طی ابلاغی از سوی نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، حسن سرشتی به عنوان رییس پژوهشگاه استاندارد منصوب شد.

نظارت ها را جدی و مسیر قاچاق را ناامن کنیم/حذف بوروکراسی و سلائق شخصی با تکمیل سامانه های سازمان غذا و دارو

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو صبح روز 9 اسفند در اولین کارگاه هم اندیشی مقابله با قاچاق و تقلب کالاهای سلامت محور گفت: اطمینان دارم مسیری که طی کرده ایم و مقدار کمی تا تکمیل شدن فاصله داریم در چند ماه آینده سهم زیادی در مبارزه با قاچاق خواهد داشت یعنی مسیر برای تولید و تجارت قانونی در این حوزه باز و شفاف، بوروکراسی ها حداقل و سلائق حذف می شوند

معاون اول رییس جمهوری: حق ملت ایران است که محصولات وارداتی به کشور از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار باشند

معاون اول رییس جمهوری در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: من شخصاً طرفدار استانداردهای سخت گیرانه برای واردات کالا هستم زیرا حق ملت ایران است که محصولاتی به کشور وارد شود که از کیفیت و استاندارد بالا برخوردار باشند.

استفاده از خمیر مرغ مورد تایید وزارت بهداشت نیست

هندس لاله مظفری در جلسه آموزشی که در روز دوشنبه نهم اسفندماه برای صنف قنادان و رستوران هاي شهر روانسراز توابع استان کرمانشاه برگزار شد گفت: برای استفاده از مواد اولیه مورد نیاز کار باید به پروانه ساخت آن توجه کنید. همچنین مفاد ماده ١١ قانون مواد خوراكي و اشاميدني ارايشي و بهداشتي و عدم استفاده از رنگ و هر گونه اسانس در تهيه شيريني جات را رعایت نمایید.

 
  
302    303    304    305    306    307    308    309    310    311   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد