انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

جزئیات لغو بخشنامه دریافت گواهی «حلال» برای خوراکی‌های تولید داخل/ دریافت گواهی برای وارداتی‌ها اجباری است

دبیر کانون انجمن‌های صنایع غذایی با تشریح جزئیات لغو بخشنامه دریافت گواهی حلیت برای تولیدات داخلی، گفت: دریافت این گواهی برای محصولات وارداتی اجباری است. طبق ابلاغیه قبلی سازمان غذا و دارو، دریافت گواهی حلیت برای همه واحدهای تولیدی اجباری بود، اما پس از اعلام نظر واحدهای تولیدی کشور مبنی بر اینکه در کشور اسلامی دلیلی برای دریافت این گواهی وجود ندارد، در این مسئله تجدید نظر شد تا از تولیدکنندگان حمایت شود.

چهلمین نشست کمیسیون کدکس غذایی در ژنو

مراسم افتتاحیه چهلمین نشست کمیسیون کدکس غذایی با حضور مسولان FAO/WHO، کشورهای عضو و ناظرین مرتبط اجلاسیه های بین المللی در ژنو سوییس برگزار شد.بر اساس این گزارش، قبل از افتتاح رسمی نشست مذکور جلسه کمیته هماهنگی منطقه ای خاور نزدیک با هدف هماهنگی نظرات اعضای منطقه، به ریاست نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

یکسال حبس برای مدیر عامل یک واحد تولید و بسته بندی سبزی

مدیر عامل یک واحد بسته بندی سبزیجات به دلیل جعل علامت وزارت بهداشت روی محصولات خود و استفاده غیر مجازاز لوگوی سازمان غذا و دارو بر روی محصولات و تولید و توزیع به یکسال حبس محکوم شد.

ادويه با نام تجارتي گلباران غير استاندارد است

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان البرز، بر اساس گزارش واصله مبني بر توليد ادويه غير استاندارد با نام تجارتي گلباران در منطقه مشكين دشت استان البرز ، كارشناسان اين اداره كل به محل اعزام و محصولات غير استاندارد را توقيف و از محصولات و رنگ هاي موجود نمونه برداري کردند.

الزام دریافت گواهی حلیت برای تولیدکنندگان صنایع غذایی لغو شد

پیرو تعاملات سازنده میان کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و سازمان غذا و دارو و با پیگیری های گسترده کانون صنایع غذایی الزام دریافت گواهی حلیت برای تولیدکنندگان صنایع غذایی لغو شد.

 
  
301    302    303    304    305    306    307    308    309    310   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد