انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رییس سازمان ملی استاندارد ایران: با برجام گام های سریع و بلندی برداشتیم

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در آیین گشایش موزه استاندارد گفت: با امضای برجام گام های سریع تر و بلندتری برداشتیم. به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل، نیره پیروزبخت با اشاره به دستاوردهای متعدد سازمان ملی استاندارد ایران در سالهای اخیر افزود: بسیاری از ارتباطات بین المللی و سیستم های ردیابی سازمان استاندارد پس از سالها و با امضای برجام دوباره برقرار شد.

47 پروانه استاندارد اجباری در لرستان صادر شد

مرضیه قنبریان ، مدیر کل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 47 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در لرستان صادر شد که تحقق صد درصدی برنامه را نشان می دهد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران: کالاهای مصرفی مردم در آستانه سال نو کنترل و بازرسی می شود

به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل: رییس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست آموزشی و هم اندیشی مدیران کل ستادی و استانی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، سرعت و دقت را در انجام فرآیندهای استاندارد ضروری دانست و گفت: امنیت و سلامت شهروندان از اولویتهای این سازمان است و باید با بازنگری دستورالعمل و روشهای اجرایی دقیق در این زمینه بیش از پیش گام برداریم.

فروشگاههای زنجیره ای در خط مقدم اصالت محوری محصولات سلامت/فراورده بدون برچسب، تقلبی و قاچاق تلقی می شوند

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو خطاب به مدیران فروشگاههای زنجیره ای خواست ضمن عدم عرضه فراورده های سلامت بدون برچسب آنها را را تقلبی و قاچاق تلقی کنند.

ضرب‌الاجل سازمان غذا و دارو برای تولیدکنندگان روغن‌ جامد

دکتر رسول دیناروند درباره تبلیغاتی مبنی بر "روغن جامد سالم" که اخیرا شاهد آن هستیم، گفت: باید توجه کرد که انجماد روغن‌های جامد مصرف خانوار در ایران، با اسیدچرب ترانس انجام می‌شود. این درحالیست که بعد از سخت‌گیری‌هایی که سازمان غذا و دارو درباره میزان اسیدچرب ترانس انجام داد، اکنون سقف اسید چرب ترانس مجاز در روغن‌ها را دو درصد قرار داده‌ایم.

 
  
301    302    303    304    305    306    307    308    309    310   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد