انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

فهرست جدید توقیف مواد غذایی غیراستاندارد در تهران

مدیرکل استاندارد استان تهران با تاکید بر قاطعیت این اداره کل در برخورد با متخلفین حوزه سلامت و ایمنی مردم ، از توقیف مقادیر زیادی فراورده غذایی غیر استاندارد ، در مهرماه خبر داد.

نشست صمیمانه انجمن های صنفی صنایع غذایی با حضور سرکارخانم مهندس پیروز بخت رئیس محترم سازمان ملی استاندارد

نشست صمیمانه اعضای انجمن صنفی کارفرمایی آبلیمو ایران و انجمن های صنفی صنایع غذایی دیگر با حضور سرکارخانم مهندس پیروز بخت رئیس محترم سازمان ملی استاندارد ایران به منظور همفکری و بهره مندی از دیدگاه ها و نقطه نظرات فعالان حوزه صنایع غذایی کشور امروز در این سازمان واقع در کرج برگزار گردید.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو: سوابق آزمایشگاهی و کنترلی تمامی محصولات غذایی و آشامیدنی باید برای مردم قابل مشاهده باشد

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو نقش اساسی آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو در استان ها را در اعتماد سازی مردم برای سلامت و ایمنی فرآورده های غذایی و آشامیدنی موثر دانست.

تشدید نظارت بر عملکرد زنجیره بهداشت اصناف الزامی است

دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با بیان اینکه صنایع غذایی و تبدیلی شفاف عمل می کنند، گفت: این صنایع تحت نظارت سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو قرار دارند اما برای تکمیل این زنجیره باید نظارت ها بر عملکرد اصناف تشدید شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی: تقدیر از اقدامات سازمان غذا و دارو در سلامت بخشی جامعه/سازمان غذا و دارو باید حمایت شود/کارشناسان سازمان غذا و دارو ضابط قضایی هستند

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه برخورد با تخلف آب معدنی دماوند با توجه به اینکه سازمان غذا و دارو وظیفه قانونی خود را به درستی انجام داده و در تخصص این سازمان می باشد و باید در این زمینه از اقدام بزرگ این سازمان حمایت کنیم.

 
  
301    302    303    304    305    306    307    308    309    310   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد