انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو: استفاده از خمیر مرغ تا اطلاع ثانوی غیر مجاز است

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو به برخی اظهار نظرها در خصوص استفاده از خمیر مرغ واکنش نشان داد.

اسامی گلاب و عرقیات گیاهی غیر مجاز

روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از شرکتهای تولید کننده غیر مجاز گلاب و عرقیات گیاهی را اعلام کرد.

تفاهم نامه همکاری سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران امضا شد.

تفاهم نامه همکاری سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران به منظور رفع موازی کاری و افزایش همکاری های فیمابین برای ارتقاء ایمنی، سلامت و استانداردهای فرآورده های غذایی، آرایشی، بهداشتی و ملزومات و تجهیزات پزشکی امضا شد.

رئیس سازمان غذا و دارو: آزمایشگاه های غذا و دارو با اولویت قرار دادن سلامت مردم نقش اساسی باید ایفا کنند/ پاسخگوی نیاز های مردم در حوزه سلامت هستیم

دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو"ایفدونا " گفت: آزمایشگاه های کنترل نقش اساسی در اعتماد سازی برای سلامت و ایمنی فرآورده هایی که به حوزه سلامت مربوط هستند ولی باید در این زمینه به شرایط ایده آل برسیم.

مدیر کل سازمان غذا و دارو : طرح معطل مانده PMS را از نو آغاز نمودیم/پایش در سطح عرضه با قدرت و توسعه بیشتر ادامه می یابد

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه طرح معطل مانده اجرای پایش فراورده های غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی درسطح عرضه (PMS) را از سال 92 از نو عملیاتی نمودیم؛ آماری از وضعیت این طرح ارائه نمود.

 
  
300    301    302    303    304    305    306    307    308    309   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد