انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کشف گلاب، با جعل علامت استاندارد در شهرستان ابهر

به گزارش رواط عمومی ادره کل استاندارد استان زنجان، امیرحاجی قربانی، رئیس اداره استانداردشهرستان ابهر اظهار کرد: در بازرسی از مراکز صنفی شهرستان ابهر، در راستای اجرای طرح طاها، گلاب دو آتشه با نام تجاری "گل افشان"، فاقد نشان استاندارد بوده و نشان استاندارد درج شده بر روی محصول جعلی می باشد .

سه نوع نمک تولیدی موجود در بازار، غیر استاندارد اعلام شد

محمدرحیم بهره مند، مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: با اطلاع رسانی اداره کل استاندارد استان خراسان رضوی ، سه نوع نمک تولیدی موجود در بازار، غیر استاندارد اعلام شد که ضمن تولید و بسته بندی در محلی نامشخص ، فاقد مجوزهای لازم است.

برچسب نویسی فارسی حتمی است / بهره مندی از پتانسیل فکری انجمن ها در اجرا

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: وجود یک زبان واحد علمی با برچسب فارسی و ارائه اطلاعات محصول برای جلوگیری از استفاده نادرست موضوعی است که سازمان غذا و دارو به آن اهتمام ورزیده است.

معدوم سازی مواد غذائی و آشامیدنی قاچاق و فاقد مجوز

دکتر نقدی گفت: قاچاق کالاهای سلامت محور ( داروئی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذائی و تجهیزات پزشکی) علاوه بر مشکلات اقتصادی که ایجاد می نماید، تهدیدی جدی برای سلامتی مصرف کنندگان این نوع کالاها می باشد.

انتخاب نماینده برزیل به عنوان رییس آتی سازمان کدکس غذایی

با آرای اعضای کمیسیون بین المللی کدکس، دکتر گوییل هرم کوستا از کشور برزیل با حداکثر آرا به سمت ریاست این کمیسیون انتخاب و نمایندگان کشورهای اندونزی، لبنان و انگلیس نیز به عنوان نواب روسای این کمیسیون برای یک دوره دو ساله برگزیده شدند.

 
  
299    300    301    302    303    304    305    306    307    308   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد