انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 28 خرداد ماه 1398  -  Tuesday, June 18, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

صادرات صنایع غذایی در پنج ماهه نخست امسال به 850 میلیون دلار رسید

مجتبی خسروتاج روز جمعه در حاشیه بازدید از سه نمایشگاه‌ بین‌المللی آشامیدنی‌ها، فرآورده های لبنی و شیرینی وشکلات گفت: فرآورده‌های لبنی با 256 میلیون دلار صادرات، بیشترین میزان صادرات صنایع غذایی تا پایان مرداد ماه سال جاری را به خود اختصاص داده، پس از آن شیرینی و شکلات 178 میلیون دلار صادرات را به ثبت رسانده است.

نشانگرهای رنگی تغذیه ای، گامی به سوی سلامتی

اخیرا سازمان غذا و دارو طرحی را به عنوان نشانگرهای رنگی تغذیه ای به منظور مبارزه با بیماری های مزمن از قبیل دیابت ارائه کرده است، که می تواند در انتخاب غذای سالم به همه افراد به ویژه مبتلایان به بیماری های خاص همچون دیابت کمک کند.

نان ایرانی ها تا ۹۹ درصد غنی سازی می شود/سرانه مصرف نان

دکتر بهروز جنت با بیان اینکه نزدیک ۹۹ درصد آرد تولیدی برای نانوایی ها در کشور غنی سازی شده است، اظهارکرد: از حدود ۴ میلیون و ۷۵۰ هزارتن آرد تولیدی خبازی به جز سنگک با مصرف ۹۰۰ هزار کیلو گرم ماده غنی سازی آرد(پرمیکس)، ۴میلیون و ۶۹۰ هزار تن آن به آرد خبازی غنی سازی شده تبدیل شود.

حضور نمایندگان سازمان ملی استاندارد ایران در مجمع عمومی ایزو

هیات نمایندگان سازمان ملی استاندارد ایران به ریاست نیره پیروزبخت ، در نشست های سالانه کمیته امور کشور های در حال توسعه و مجمع عمومی ایزو که از جمعه تا چهارشنبه 19 - 24 شهریور در چین در حال برگزاری است ،حضور دارند.

تلاش‌هاي كانون انجمن‌هاي صنايع غذايي ايران ثمربخش بود

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی «نوشیدنی‌ها، چای، قهوه و صنایع وابسته»، اولین نمایشگاه «فرآورده‌های لبنی و صنايع وابسته» و پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي «ماشین‌آلات و مواداولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران » تا ساعاتي ديگر با حضور محمدرضا نعمت‌زاده، وزير صنعت، معدن و تجارت در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران گشايش خواهد يافت.

 
  
298    299    300    301    302    303    304    305    306    307   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد