انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

نمک دریا با نام تجاری هستی غیراستاندارد است

با توجه به توزیع نسبتاً گسترده نمک خوراکی ( نمک دریا ) دارای علامت استاندارد با نام تجاری " هستی " در سطح بازار ، سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد : علامت استاندارد درج شده بر روی بسته بندی این نوع نمک جعلی است

چگونگی تشخیص عرقیات گیاهی تقلبی از عرقیات گیاهی استاندارد

نکته مهم درباره عرقیات گیاهی، تاریخ تولید و مصرف آن است. زمان خرید محصولات گیاهی باید حتما به تاریخ، علامت و مجوز سازمان غذا و دارو توجه کنید.سازمان غذا و دارو به‌عنوان یک مرجع نظارت بر بهداشت و سلامت محصولات است که می‌توان به آن اعتماد کرد.

کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی تبریز

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن اشاره به تشدید بازرسی از واحدهای تولیدی مواد غذایی استان از جمله آبلیموهای تولیدی در استان از معدوم نمودن بیش از 11 تن آبلیمو در سه ماهه اخیر خبر داد.

رئیس سازمان غذا و دارو: با تخلفات غذا و دارو قاطعانه برخورد می کنیم

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کیفیت محصولات غذایی باعث شده است که صنایع غذایی صادراتی را به ده ها کشور اروپایی داشته باشند که در رونق اقتصادی بسیار تاثیر گذار است.

حضور اعضاء انجمن صنفی صنعت آبلیمو ایران در مراسم تقدیر و تودیع دکتر هدایت حسینی در اتاق بازرگانی تهران

مراسم تقدیر و تودیع دکتر هدایت حسینی ، با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و بزرگان صنعت غذا به میزبانی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران در اتاق صنایع ، معادن و بازرگانی تهران برگزار شد .

 
  
297    298    299    300    301    302    303    304    305    306   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد