انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تهیه آدامس از نفت سخنی غیر علمی و خنده دار است/ نظارت کامل اعمال می شود

رییس اداره نظارت بر موادغذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: آدامس از جمله تنقلات جویدنی می باشد که مصرف آن سابقه طولانی در سراسر جهان دارد و مواد متشکله اصلی آن صمغ پایه از انواع طبیعی و مصنوعی، شکر، گلوکز، شیرین کننده های مجاز می باشد.

شناسایی و نابود سازی 800 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در کازرون

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد : در پی بازرسی های بهداشتی کارشناسان بهداشت محیط در کازرون، 800 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته، شناسایی و نابود شد.

اتمام حجت وزارت بهداشت با تولیدکنندگان محصولات سلامت‌ محور/ تخلف "5040"

رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تبلیغات غیرواقعی محصولات آرایشی و بهداشتی، چاقی، لاغری و ... حتی اگر مجوز سازمان غذا و دارو را داشته باشند، تخلف است، با تولیدکنندگان متخلف اتمام حجت کرد.

جمع آوری و امحاء کالاهای غیر استاندارد از بازار قزوین

محمودرضا طاهری ، مدیر کل استاندارد استان قزوین گفت: در راستای تشدید بازرسی در روزهای پایانی سال از واحدهای صنفی استان و طرح اجرای هماهنگ استاندارد ، تعداد قابل توجهی از کالاهای فاقد استاندارد شامل انواع فیلتر هوای خودرو، انواع سه راهی و چهار راهی برق، محافظ الکترونیک، سیم نایلونی، انواع عرقیات گیاهی، خیارشور، انواع شکلات، ماست موسیر، سویا، زعفران، جو پوست کنده، انواع کیک و کلوچه، نوشمک، سفید کننده، قند وشکر، اجاق گاز خوراک پزی و سس گوجه فرنگی، شناسایی ، جمع آوری و امحاء شد.

اما و اگرها درباره سلامت "چای‌"هایی که زود رنگ می‌دهند

مدیرکل نظارت بر فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن پاسخ به برخی اما و اگرها درباره سلامت چای‌های دانه‌ریزی که سریع رنگ می‌دهند، گفت: به مردم توصیه می‌کنیم از چای‌هایی که مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و داو هستند و در کارخانه‌های مورد تایید بسته‌بندی شده‌اند، استفاده کنند.

 
  
296    297    298    299    300    301    302    303    304    305   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد