انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 26 آذر ماه 1397  -  Monday, December 17, 2018

اخبار انجمن

نهاد ملی غذا در کشور ایجاد شود

دکتر وحید مفید ظهر چهارشنبه در دیدار با تولید کنندگان صنایع غذایی استان فارس تاکید کرد: چندگانگی در خصوص موارد مربوط به صنایع غذایی در کشور داریم که خوشبختانه این موضوع در حال پیگیری و در مرکز پژوهش های مجلس نیز با وزارتخانه های مختلف مکاتباتی انجام شده است.

چگونگی صدور مجوز ورود و ترخیص غذاهای تراریخته

رئیس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت تشخیص مواد غذایی تراریخته و اطمینان از سلامت آنها، تاکید کرد که تاکنون کلیه اقلام وارداتی تراریخته که از طریق سامانه و قانونی وارد کشور شده‌اند، مجوزهای لازم را اخذ کرده‌اند و تخلفی مشاهده نشده است.

ورود ۶ محصول استاندارد به بازار استان قزوین

سیروس صارمی، مدیر کل استاندارد استان قزوین گفت: در آبان ماه سال جاری در کمیته های علائم برگزار شده برای 6 فرآورده تولیدی استان، پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری صادر شد.

صادرات ۱۸ نوع ماده غذایی ممنوع شد

وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه ای به سازمانهای خود در استانها اعلام کرد که به پوست تصویرنامه مقام عالی وزارتخانه، صادرات اقلام زیرممنوع است. در این نامه آمده است که چناچه این محصولات در مناطق آزاد تولید شده باشد مشمول این ممنوعیت نمیشوند.

راه درست مبارزه با قاچاق ;کاهش بروکراسی تولید است/ تامین نیاز بازار باعث تقلیل بازار سیاه می شود

دکتر غلامرضا اصغری در همایش پیشگیری و مقابله با قاچاق و تقلب در کالاهای سلامت‌محور با اشاره به حساسیت کالاهای سلامت‌محوراظهار کرد: اهمیت سلامت جامعه باید روی این کالاهای سلامت محور نظارت ویژه داشته و از کیفیت و سلامت‌ آن ها اطمینان حاصل کنیم.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد