انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

پیام مشترک رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و دبیرکل ایزو به مناسبت روز جهانی استاندارد ۲۰۱۸

هر سال در 22 مهر (برابر با 14 اکتبر) اعضای سازمان های ISO، IEC و ITU روز جهانی استاندارد را گرامی می­ دارند و این فرصتی است تا از تلاش ها و همکاری­ های هزاران کارشناس در سرتاسر جهان که توافقات فنی را تهیه و تدوین می ­کنند تا به عنوان استاندارد بین ­المللی منتشر شود قدردانی شود.

نشانگرهای رنگی تغذیه ای عامل رقابت در صنعت غذایی

دکتر محمدکاظم‌زاده در شورای پیام رسان سلامت، با قدردانی از زحمات اصحاب رسانه، حضور در شورای پیام‌رسان سلامت را افتخاری ارزشمند خواند و افزود: شاهرخی مدیر روابط عمومی دانشگاه همواره در جایگاه خود موثر عمل می‌کند که در این حوزه نیز برجسته عمل کرده تا ارتباطات صحیح‌تر و موثر‌تر برقرار شود.

انهدام ۱۳ تن مواد غذایی فاسد

جعفر ربیحاوی گفت: تجهیز تمامی بازرسان این واحد به دستگاه‌های پرتابل کنترل مواد غذایی برای نمونه‌برداری‌ از انواع موادغذایی عرضه‌ شده در سطح واحدهای صنفی شهرستان‌های تابعه شامل آبادان، خرمشهر و شادگان از جمله اقدامات موثر این واحد به شمار می رود.

7620 لیتر آبلیمو غیرمجاز در بروجرد معدوم شد

مسئول بهداشت محیط بروجرد گفت: هفت هزار و 620 لیتر آبلیموی صنعتی غیر مجاز در بروجرد کشف و معدوم شد.وی اظهارداشت: یک هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته شامل نوشابه، دلستر، آدامس و دیگر تنقلات و مواد خوراکی از یک عمده فروشی در بروجرد کشف و معدوم سازی شد.

فراخوان طرح های تحقیقاتی حلال/توجه به مباحث فقهی

غلامرضا اصغری به فراخوان طرح های تحقیقاتی اشاره کرد و گفت: مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقای بهداشت و سلامت، حلیت و حرمت مواد و فرآورده های دارویی، غذایی، آشامیدنی، آرایشی و ملزومات پزشکی مورد مصرف و با توجه به تنوع روز افزون تولید و فرآوری مواد و فرآورده های سلامت محور، از تمامی موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مراکز آموزش عالی،

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد