انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

توضیحات سازمان غذا و دارو در مورد عدم استفاده از ذرت دامی در اسنک و غلات حجیم شده

دکتر وحید مفید در گفت‌وگو با خبرنگار ایفدانا، با اشاره به گزارشی مبنی بر استفاده از ذرت دامی در تولید فرآورده‌های اسنک و غلات حجیم‌شده، اظهار کرد: بلافاصله پس از اعلام این گزارش، طی بخشنامه‌ای از تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور خواسته شد که مراتب وجود یا عدم وجود ذرت‌هایی با گرید دامی در کارخانه‌های تولید اسنک و غلات حجیم‌شده موردبررسی قرار دهند.

افزایش 10درصدی صادرات صنایع غذایی

معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت در نشست پایش وضعیت صنعت غذایی کشور از رشد 10درصدی صادرات این صنعت در 9 ماهه امسال علیرغم چالش های ایجاد شده خبرداد و گفت: صادرات غیر نفتی در این بازه زمانی روند افزایشی داشته و سهم صنایع غذایی نیز در این بین روبه رشد بوده به طوریکه صادرات این صنعت از نظر وزنی حدود 7درصد و ارزشی 10درصد افزایش یافته است.

تاکید مجلس به دولت برای حل مشکل گرانی‌ها

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که وفاق خوبی بین دولت و مجلس برای موضوع تنظیم بودجه متناسب با جنگ اقتصادی به وجود آمده است، گفت: قرار شد دولت در مورد گرانی‌ها پیگیری‌های لازم را انجام دهد چون 11 میلیارد دلار در اختیار دولت برای تامین کالاهای اساسی است.

صدور ۲۵ پروانه کاربرد علامت استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد

بهمن رحمتی، مدیر کل استاندارد استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: از ابتدای سال جاری 25 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی صادر، 43 پروانه تمدید،21 پروانه ابطال و 17 پروانه تعلیق شد.

تلاش ما تأمین کالاهای اساسی مردم با قیمت مناسب است

رضا رحمانی با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار در حال برنامه ریزی برای تأمین کالاهای اساسی و روزمره مردم است، اظهار کرد: وزارت کشاورزی نیز در حال ذخیره سازی اقلام مورد نیاز برای پایان سال است.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد