انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

توقیف ۶برند قند و شکر غیراستاندارد در مولوی تهران

مدیر کل استاندارد استان تهران از شناسایی و توقیف شش برند قند و شکر غیراستاندارد، در بازار مواد غذایی مولوی تهران در مرداد ماه، خبر داد.مسلم بیات گفت: در جریان بازرسی بازرسان استاندارد از مراکز عرضه مواد غذایی، بیش از سه هزار بسته قند و شکر غیراستاندارد را در این مراکز توقیف کردند.

شهروندان خوزستانی این محصولات غیرمجاز را نخرند!

معاون غذا و داروی اهواز گفت: شهروندان خوزستانی محصولات غذایی سالاد فصل و سالاد الویه با عناوین تجاری ویتامین شرکت آروان پیشرو غیر مجاز است و به هیچ عنوان این فراورده های غذایی را نخرند.

فرآورده های غذایی غیر مجاز

وابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ اﻧﺮژي زا با نام تجاریﻣﻮﺗو، نمک دریاچه با نام تجاریﺳﻮﻧﺎﮐﺲ ﻓﺎﻗﺪ، ﻧﺎن ﺧﺸﮏ ﺳﺒﻮس دار ﮔﻨﺪم ﻧﺎن ﺧﺸﮏ ﺳﺒﻮس دار ﺟﻮ با نام تجاری اﮐﺴﯿر، ﮐﻮرن ﻓﻠﮑﺲ با نام تجاری Mr.break fast و روﻏﻦ زﯾﺘﻮن ﺗﺼﻔﯿﻪ ﺷﺪه ﺷﺮﮐﺖ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮔﯿﻼرﺧﺰر با نام تجاریﮔﯿﻼر را به دلیل نداشتن مجوزهای بهداشتی غیرمجاز و تقلبی معرفی کرد.

نوشتن عبارت" تازه" در فراورده غذایی مشروط است

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: نوشتن عبارت" تازه" در فراورده غذایی مشروط است وهیچ تولید کننده ای حق ندارد خارج از ضوابط عنوان یا مطلبی را به مفهوم فراورده اش اضافه کند.

هنگام خريد فرآورده هاي سلامت به وجود بر چسب TTAC توجه كنید

خانم دكتر حمیده رضوي ضمن اعلام اين مطلب افزودند: مصرف اقلام خوراكي، آرايشي و بهداشتي سالم يكي از بزرگترين دغدغه هاي جامعه امروز است و با توجه به اينكه بخش زيادي از اين كالاها از كشور هاي ديگر وارد كشور ما مي شود، كنترل و نظارت سازمانهاي ذيربط از جمله سازمان غذا و دارو از محل توليد، حمل و نقل تا عرضه كالا بسيار حائز اهميت مي باشد. يكي از راه هاي اطمينان از اصالت و سلامت اين گونه كالاها وجود برچسب هاي اصالت بر روي كالا مي باشد

 
  
295    296    297    298    299    300    301    302    303    304   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد