انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

ایران رئیس کارگروه شماره گذاری افزودنی های مواد غذایی باقی ماند/ استعفای آمریکا از نایب رئیسی

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از ابقای ریاست کارگروه سیستم بین‌المللی شماره‌گذاری افزودنی‌های غذایی موسوم به INS برای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

53 پروانه استاندارد اجباری در لرستان صادر شد

مرضیه قنبریان ، مدیر کل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، در سال گذشته، 53 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و 10پروانه استاندارد تشویقی در دو حوزه صنایع غذایی و ساختمانی صادر شد.

تذکر سازمان غذا و دارو به واحدهای تولیدی موادغذایی درباره استفاده از تخم‌مرغ

معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: کارخانجات تولید مواد غذایی در صورت استفاده از تخم مرغ، ملزم به استفاده از تخم مرغ مایع پاستوریزه هستند.

عرضه کالاهای استاندارد در فروشگاههای زنجیره ای/ 76 میدان میوه و تره بار در تهران استاندارد شدند/ دادستان تهران به کمک سازمان ملی استاندارد ایران آمد

به گفته مسلم بیات، مدیرکل استاندارد استان تهران، عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری در فروشگاههای زنجیره ای فقط با نشان استاندارد مجاز است.بیات با توصیه به واحدهای تولیدی برای رعایت الزامات استاندارد و دریافت نشان استاندارد گفت: سازمان ملی استاندارد ایران همواره بر عرضه کالا در فروشگاه های زنجیره ای نظارت دارد و از عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری که فاقد نشان استاندارد باشند جلوگیری خواهد کرد.

رهبر انقلاب: وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند

منظور از منع واردات، واردات کالاهایی نیست که در داخل به‌قدر کافی تولید نمی‌شوند یا واردات آنها می‌تواند برای تولید داخل الگو قرار گیرد، بلکه آن وارداتی باید متوقف شود که کارخانه داخلی و تولید را تعطیل می‌کند.

 
  
295    296    297    298    299    300    301    302    303    304   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد