انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به اداره کل غذا، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اعطا شد

با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اعطا شد.

احترام ویژه استاندارد جهانی به ایران

نخستین زنی است که به ریاست سازمان استاندارد رسیده است. خودش می‌گوید بدون پارتی و تنها از طریق یک آگهی استخدام وارد سازمان شده و پله‌ها را یکی یکی بالا آمده است. روزهای اول به‌ عنوان کارشناس به آزمایشگاه متالوژی سازمان آمد و آخرین پستی که در آن کار کرده مدیرکل ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی سازمان استاندارد بوده است.

توقیف 2500 کیلوگرم آرد حشره زده در یکی از نانوایی‌های قم

محمد جواد باقری با اعلام این خبر افزود: پس از دریافت گزارش شکایت از یک واحد نانوایی واقع درمنطقه پردیسان، کارشناسان در بازدید از این نانوایی، آردهای حشره زده را کشف و توقیف کردند و پرونده تخلف در اختیار دستگاه های ذیربط قرار گرفت. پردیسان در منطقه هشتم شهرداری و در جنوب غربی شهر قم واقع شده است، این منطقه در سال 1377 توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال 1390 به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.

کنترل باقیمانده سموم در میوه‌های خشک شده/فله‌ای‌ها را نخرید

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه‌های خشک شده‌ای که به صورت فله‌ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می‌رسند، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.

کاوه زرگران رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران باقی ماند

با برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران، رییس این کمیسیون برای یک دوره دو ساله دیگر ابقا شد. در این انتخابات که در حضور اعضای هیات رییسه اتاق تهران و با حضور 8 عضو این کمیسیون برگزار شد، کاوه زرگران موفق شد تمام آرای اعضا را کسب کند.

 
  
294    295    296    297    298    299    300    301    302    303   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد