انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 ارديبهشت ماه 1398  -  Wednesday, April 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

هشدار به تولیدکنندگان آبلیموی غیر استاندارد

در جلسه امروز رئیس هیات مدیره و دبیر انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران با مسئولین نظارتی و ارائه گزارش از نمونه برداری های انجام شده از سطح عرضه رئیس هیات مدیره چنین اظهار داشتند

هشدار سازمان حمایت به صنایع لبنی / پرونده۸کارخانه متخلف در تعزیرات

رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: سازمان حمایت به صنایع لبنی هشدار داده در صورتی که مصوبه دولت مبنی بر افزایش ۱۰۰تومانی قیمت خرید شیرخام را اجرا نکنند،به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سازمان غذا و دارو هشدار داد رنگ سرطان‌زا در لواشک‌های تفرج‌گاه‌های تهران

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سازمان غذا و دارو نسبت به مصرف داروهای ماهواره‌ای هشدار داد و ضمن اشاره به نمونه‌برداری‌های انجام شده از آلوچه‌ها و لواشک‌های حجم زیادی از تفرج‌گاهی تهران، گفت: متاسفانه تمام این نمونه‌ها دارای رنگ‌های غیرمجاز بودند و در برخی از آنها رنگ تارتارازین به عنوان رنگی صنعتی که سرطان‌زا نیز هست، به کار رفته بود.

رییس سازمان غذا و دارو خبر داد معضل تقلب در روغن زیتون / ضرب‌الاجلی برای تولیدکنندگان موادغذایی

رییس سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به مهلت داده شده به تولیدکنندگان مواد غذایی برای نصب چراغ راهنمای تغذیه‌ای بر روی محصولات و فرآورده‌هایشان، گفت: بررسی‌ها حاکی از آن است که تنها 15 درصد از فراورده‌ها در حال حاضر به برچسب چراغ راهنمای تغذیه‌ای مجهز شده‌اند و ظاهرا برخی از تولید کننده‌ها این موضوع را به آخرین دقایق موکول کرده‌اند.

برخی جعبه‌های پیتزا سرطان‌زا اعلام شد

بر اساس اعلام اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA)، برخی از انواع جعبه‌های پیتزا می‌توانند به بروز مشکلات جدی برای افراد و از جمله سرطان بیانجامند.

 
  
294    295    296    297    298    299    300    301    302    303   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد