انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 1 بهمن ماه 1397  -  Monday, January 21, 2019

اخبار انجمن

برنج های وارداتی صاحب کد شناسه و رهگیری می شوند

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای این کمیسیون از آزمایشگاه های مرجع غذا و دارو گفت: تمامی برنج های وارداتی صاحب کد شناسه و رهگیری می شوند.

واکنش رئیس استاندارد نسبت به انتقادات مسئولان در همایش ملی سلامت

نیره پیروز بخت در همایش ملی سلامت با حضور وزرای بهداشت، تعاون، آموزش و پرورش و معاون اول رئیس جمهور با اشاره به شعار امسال که دولت و ملت با همدلی و همزبانی نامگذاری شده است، اظهار داشت: باید اثبات کنیم که در راستای سلامت مردم، ارتقاء کیفیت و استانداردها تلاش می‌کنیم و برای رسیدن به هدف نهایی که ایمنی غذایی است همدل و هم زبان هستیم.

کیفیت محصولات وارداتی در حوزه مواد غذایی مهمتر از کمیت آنها است

رییس انجمن واردکنندگان مواد غذایی و عضو هیات رئیسه مجمع واردات با بیان اینکه، تجربه نشان داده تنها راه حفاظت از جامعه درمقابل ورود کالای قاچاق، بی کیفیت و تاریخ مصرف گذشته، استفاده از ابزارهای حمایتی برای واردات قانونی و شناسنامه دار است، تاکید کرد: کیفیت محصولات وارداتی در حوزه مواد غذایی مهمتر از کمیت آنها است.

گفتگوی وی‍ژه خبری رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رسول دیناروند، با اشاره به این که مردم وزارت بهداشت را به عنوان متولی سلامت از جمله در حوزه ایمنی و سلامت مواد غذایی می شناسند گفت: ما در عمل یکی از بازیگران این صحنه هستیم چرا که در وزارت جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی و سازمان حفظ نباتات در مورد سلامت فرآورده های گوشتی، دامی، آبزیان و همچنین کود و سم و نظارت بر مصرف درست آنها نظارت دارند.

عراق ماست‌های ایرانی را به خاطر داشتن پالم پس فرستاد

رییس سازمان استاندارد از مشاهده یک فروشگاه آبلیمو که حتی یک کیلو آبلیموی واقعی هم در آن نبود سخن گفت و درباره لبنیات حاوی پالم نیز گفت: چندین مورد ماست‌های صادرشده به عراق به ایران بازگردانده شد چون حاوی پالم بود.

 
  
275    276    277    278    279    280    281    282    283    284   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد