انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

پلمپ سه واحد تولیدی مواد غذایی

سه واحد تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی از سوی شبکه بهداشت پاکدشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با حضور کارشناس معاونت غذا وداروی این دانشگاه و با حکم قاضی پلمپ شد.

جزئیات لغو بخشنامه دریافت گواهی «حلال» برای خوراکی‌های تولید داخل/ دریافت گواهی برای وارداتی‌ها اجباری است

دبیر کانون انجمن‌های صنایع غذایی با تشریح جزئیات لغو بخشنامه دریافت گواهی حلیت برای تولیدات داخلی، گفت: دریافت این گواهی برای محصولات وارداتی اجباری است. طبق ابلاغیه قبلی سازمان غذا و دارو، دریافت گواهی حلیت برای همه واحدهای تولیدی اجباری بود، اما پس از اعلام نظر واحدهای تولیدی کشور مبنی بر اینکه در کشور اسلامی دلیلی برای دریافت این گواهی وجود ندارد، در این مسئله تجدید نظر شد تا از تولیدکنندگان حمایت شود.

چهلمین نشست کمیسیون کدکس غذایی در ژنو

مراسم افتتاحیه چهلمین نشست کمیسیون کدکس غذایی با حضور مسولان FAO/WHO، کشورهای عضو و ناظرین مرتبط اجلاسیه های بین المللی در ژنو سوییس برگزار شد.بر اساس این گزارش، قبل از افتتاح رسمی نشست مذکور جلسه کمیته هماهنگی منطقه ای خاور نزدیک با هدف هماهنگی نظرات اعضای منطقه، به ریاست نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

یکسال حبس برای مدیر عامل یک واحد تولید و بسته بندی سبزی

مدیر عامل یک واحد بسته بندی سبزیجات به دلیل جعل علامت وزارت بهداشت روی محصولات خود و استفاده غیر مجازاز لوگوی سازمان غذا و دارو بر روی محصولات و تولید و توزیع به یکسال حبس محکوم شد.

ادويه با نام تجارتي گلباران غير استاندارد است

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان البرز، بر اساس گزارش واصله مبني بر توليد ادويه غير استاندارد با نام تجارتي گلباران در منطقه مشكين دشت استان البرز ، كارشناسان اين اداره كل به محل اعزام و محصولات غير استاندارد را توقيف و از محصولات و رنگ هاي موجود نمونه برداري کردند.

 
  
272    273    274    275    276    277    278    279    280    281   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد