انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

افزایش تولید لیمو ترش در راه است/ ضرورت مقابله جدی با آفت جاروک

مدیر کل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت:مجموع تولید لیموترش سال گذشته 500 هزارتن بود که بر اساس پیش بینی ها، تولید امسال 20 هزارتن نسبت به این رقم افزایش می یابد.

کشف 2200 لیتر آب میوه غیرمجاز

نظر به گزارش ارسالی از دانشگاه علوم پزشکی تهران مبنی بر استفاده از دستگاه های غیربهداشتی برای گرفتن انواع آب میوه و همچنین وجود آلودگی های میکروبی در این فرآورده ها، گشت مشترک تعزیرات حکومتی به اتفاق کارشناسان بهداشت و دستگاه های نظارتی در میدان مرکزی میوه و تره بار حضور یافت.

مردم با دیدن نشان استاندارد، خاطرجمع باشند

دولت یازدهم تلاش بسیاری برای حمایت از تولید داخل، خرید کالاهای ایرانی و اشتغال داشته و در این زمینه فعالیت های متعددی را انجام داده است. از طرفی تلاش برای تحقق شعار متعالي اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و دغدغه های مقام معظم رهبری ما را برآن داشت تا پس از مشورت با صاحب نظران و متخصصان حوزه های فرهنگی و به منظور فرهنگ سازی استفاده از کالاهای ایرانی ، پویش #کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم را با تکیه بر یک مدل علمی طراحی و به اجرا گذاریم ....

واردات روغن پالم کاهش یافت

سمیره صباح با اشاره به مدیریت کلان مقتدر، منسجم و تخصصی در سازمان غذا و دارو، افزود: طی چهار سال اخیر در شاخص های مرتبط با فرآورده های غذایی مانند کاهش واردات پالم و تشخیص سموم محصولات سلامت‌ محور شاهد اقدامات قابل توجهی بوده ایم.

استفاده از گوشت گربه و سگ در سوسیس و کالباس کذب است/آنقدر مشتری نداریم که بخواهیم از کار بدزدیم

مدیر عامل اتحادیه شرکت تعاونی فرآورده های گوشتی گفت: اکنون زمان فراوانی مشتری ما نیست که ما بتوانیم اجناس را هرطور که مایل هستیم عرضه کنیم و یا بخواهیم از کار بدزدیم. ما برای همین تعداد بسیار اندک که هنوز موجودی و توان خرید دارند باید به بهترین نحو و شفاف‌ترین حالت محصولات را عرضه کنیم تا آن‌ها را از دست ندهیم.

 
  
269    270    271    272    273    274    275    276    277    278   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد