انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 2 آذر ماه 1398  -  Saturday, November 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

دومین معاون شریعتمداری تغییر کرد

یونس الستی با حکم محمد شریعتمداری جایگزین محمدرضا فیاض در سمت معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.

اقدامات عملی در حوزه فراورده های غذایی/ نظارت بر روند اجرای صحیح مقررات

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ضمن تبریک آغاز ماه ربیع الاول به همه مسلمانان در سراسر جهان، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در "سیاست های کلی سلامت"، تامین امنیت غذایی و بهره ندی عادلانه آحاد مردم از سبد غذایی سالم، مطلوب و کافی را یکی از اهداف اصلی سلامت در جمهوری اسلامی ایران برشمرد و مبنی بر آمار و مستندات حدود 80 درصد مرگ و میر در کشور ناشی از بیماری های غیرواگیر دانست.

راهکار کنترل فساد و آلودگی مواد غذایی

مهندس حسین عبدالعزیزی کارشناس بهداشت مواد غذایی در یادداشتی نوشت: اطلاع از مناسب ترین راهکار برای کنترل عوامل فساد و آلودگی می تواند موجب فراهم کردن سلامت غذا شود.

صدور پروانه استاندارد برای ۱۷ فرآورده در خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان خراسان شمالي: در جلسات کمیته علایم، نحوه عملکرد و کیفیت تولیدات واحدهای تولیدی مورد بررسی قرارگرفت و برای 17 فرآورده پروانه کاربرد علامت استاندارد شامل اجباری و تشویقی صادر شد.

نشانگر تغذیه ای، راهنمای سریع انتخاب مواد غذایی مناسب برای بیماران دیابتی

طرح درج نشانگر رنگی بر روی لیبل مواد غذایی، به منظور سهولت انتخاب مواد غذایی مناسب جهت هر مصرف کننده در کل کشور در حال اجرا می باشد. دیابت یا بیماری قند خون یک اختلال سوخت و سازی در بدن است. در این بیماری توانایی تولید هورمون انسولین در بدن از بین می‌رود یا بدن در برابر انسولین مقاوم شده

 
  
269    270    271    272    273    274    275    276    277    278   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد