انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 2 آذر ماه 1398  -  Saturday, November 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

ابطال پروانه استاندارد 8 فرآورده موادغذایی

کارشناسان این اداره‌کل، پس از بررسی عملکرد و کیفیت تولیدات واحد‌های تولیدی مواد غذایی در جلسات کمیته علایم آبان‌ماه، پروانه استاندارد هشت فرآورده سیر ترشی، کنسرو خیارشور ممتاز،کنسرو رب گوجه فرنگی، زیتون شور با نام تجارتی گرین‌فیلد، شکر و قند شکسته با نام تجارتی آتنا، چای سیاه خارجی با نام تجارتی چای یاقوت را به دلیل عدم احراز شرایط استاندارد ابطال کردند.

پرهیز از نوشیدنی هایی که نمک دارند!

کارشناس بهداشت مواد غذایی با اشاره به اینکه شهروندان خطرات استفاده بی‌رویه از نمک طعام را جدی بگیرند، اظهار داشت: استفاده کم از نمک طعام مطلوب است، اما خوردن غذا با نمک مسئله دیگری است.

محصولات لبنی تندیس غیراستاندارد است

مسلم بیات، مدیر کل استاندارد اتان تهران با اشاره به پلمپ خطوط تولید واحد امید پروتئین سلامت به علت مشکلات کیفی و نقص‌های بحرانی گفت : تولیدکننده متخلف واحد امید پروتئین سلامت با نام تجارتی تندیس، اقدام به فک غیرقانونی پلمپ، تولید مجدد و جعل نشان استاندارد کرد.

تعلیق و ابطال ۱۶ پروانه استاندارد در لرستان

بر اساس این گزارش ، در حوزه صنعت غذایی و کشاورزی پروانه هفت واحد تولیدی ، در حوزه صنعت بسته بندی و سلولزی یک پروانه استاندارد و مصنوعات طلا یک پروانه استاندارد و در حوزه شیمیایی دو پروانه استاندارد کارخانه ای ابطال شد.

برنج‌های وارداتی به زودی برچسب اصالت می‌گیرند

مدیرکل نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، گفت: برنج‌های وارداتی به زودی برچسب اصالت دریافت می‌کنند.دکتر بهروز جنت در همایش معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با تاکید بر لزوم توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در حوزه غذا و دارو

 
  
267    268    269    270    271    272    273    274    275    276   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد