انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کاوه زرگران رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران باقی ماند

با برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران، رییس این کمیسیون برای یک دوره دو ساله دیگر ابقا شد. در این انتخابات که در حضور اعضای هیات رییسه اتاق تهران و با حضور 8 عضو این کمیسیون برگزار شد، کاوه زرگران موفق شد تمام آرای اعضا را کسب کند.

توقیف ۶برند قند و شکر غیراستاندارد در مولوی تهران

مدیر کل استاندارد استان تهران از شناسایی و توقیف شش برند قند و شکر غیراستاندارد، در بازار مواد غذایی مولوی تهران در مرداد ماه، خبر داد.مسلم بیات گفت: در جریان بازرسی بازرسان استاندارد از مراکز عرضه مواد غذایی، بیش از سه هزار بسته قند و شکر غیراستاندارد را در این مراکز توقیف کردند.

شهروندان خوزستانی این محصولات غیرمجاز را نخرند!

معاون غذا و داروی اهواز گفت: شهروندان خوزستانی محصولات غذایی سالاد فصل و سالاد الویه با عناوین تجاری ویتامین شرکت آروان پیشرو غیر مجاز است و به هیچ عنوان این فراورده های غذایی را نخرند.

فرآورده های غذایی غیر مجاز

وابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ اﻧﺮژي زا با نام تجاریﻣﻮﺗو، نمک دریاچه با نام تجاریﺳﻮﻧﺎﮐﺲ ﻓﺎﻗﺪ، ﻧﺎن ﺧﺸﮏ ﺳﺒﻮس دار ﮔﻨﺪم ﻧﺎن ﺧﺸﮏ ﺳﺒﻮس دار ﺟﻮ با نام تجاری اﮐﺴﯿر، ﮐﻮرن ﻓﻠﮑﺲ با نام تجاری Mr.break fast و روﻏﻦ زﯾﺘﻮن ﺗﺼﻔﯿﻪ ﺷﺪه ﺷﺮﮐﺖ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮔﯿﻼرﺧﺰر با نام تجاریﮔﯿﻼر را به دلیل نداشتن مجوزهای بهداشتی غیرمجاز و تقلبی معرفی کرد.

نوشتن عبارت" تازه" در فراورده غذایی مشروط است

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: نوشتن عبارت" تازه" در فراورده غذایی مشروط است وهیچ تولید کننده ای حق ندارد خارج از ضوابط عنوان یا مطلبی را به مفهوم فراورده اش اضافه کند.

 
  
266    267    268    269    270    271    272    273    274    275   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد