انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 2 آذر ماه 1398  -  Saturday, November 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کانون انجمن های صنایع غذایی ایران به عضویت شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد (اکوساک) درآمد

کانون انجمن های صنایع غذایی ایران در راستای اهداف عالیه خود و حضور فعال و موثر در مجامع بالادستی و بین المللی، پس از عضویت در بخش NGOهای سازمان ملل متحد، توانست به عضویت شورای اجتماعی و اقتصادی این سازمان (اکوساک) درآید.

شهروند گرامی در صورت مشاهده فروش یا توزیع محصولات قاچاق، (نشانی*نام محصول) را به شماره ۳۰۰۰۴۸۴۸۱۳ پیامک کنید.

دبیر کمیته مبارزه با قاچاق و مسئول بازرسی معاونت غذا و داروی اهواز گفت: شهروند گرامی در صورت مشاهده فروش یا توزیع محصولات قاچاق، (نشانی*نام محصول) را به شماره ۳۰۰۰۴۸۴۸۱۳ پیامک کنید.

کارگاه تولید آبلیموی تقلبی در نجف آباد استان اصفهان کشف و پلمپ شد

طی گزارش کارشناسان انجمن صنفی آبلیموی ایران کارگاه تولید آبلیموی تقلبی در نجف آباد استان اصفهان کشف شد.به گفته بازرسان در این انبار ظرف های 10 لیتری مصنوعی با پالپهای آبلیمو مخلوط و در قالب ظرف های یک لیتری با بسته بندیهای جدید با نام آبلیموی طبیعی و قیمت چند برابر به فروش می رسیده است. لازم به یادآوری است محل مذکور پلمپ و فرد خاطی جهت پیگیری مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح ارجاع شد.

نشست مدیران کنترل کیفیت کارخانجات تولید کننده آب لیمو ترش طبیعی در دفتر انجمن صنفی آبلیمو

جلسه ای با حضور مدیران کنترل کیفیت کارخانجات تولید کننده آب لیمو ترش طبیعی در محل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیموی ایران برگزار شد که این جلسه جهت نقد و بررسی ویژگی های آب لیمو ترش طبیعی و روش های اصالت سنجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در پایان نتایج مطلوبی در این خصوص حاصل گردید که طی صورتجلسه ای مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

واحدهای تولیدی غذایی و دارویی کشور به سیتم LIMS متصل می شوند/انقلاب بزرگی در رصد باقیمانده سموم اتفاق خواهد افتاد

رئیس آزمایشگاه های مرجع کنترل سازمان غذا و دارو گفت: تمامی واحدهای تولیدی کشور اعم از دارو و غذا به سیستم LIMS متصل می شوند و مراحل آزمون هایی که صورت میگیرد می توانند مشاهده نمایند و از این طریق کنترل ها و رصد خوبی بر روی داروها و محصولات غذایی صورت خواهد گرفت.

 
  
266    267    268    269    270    271    272    273    274    275   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد