انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 2 آذر ماه 1398  -  Saturday, November 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تاکید و توجه جدی به موارد تقلب و قاچاق کالاهای سلامت

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و سامانه های سلامت سازمان غذا و دارو دومین جلسه کارگروه ارتقای سلامت اداری سازمان غذا و دارو، موارد تقلب و قاچاق کالاهای سلامت به خصوص دارو را اشاره نمود.

سیاست‌های واردات غذا سختگیرانه می‌شود

رییس سازمان غذا و دارو از سختگیرانه‌تر شدن واردات محصولات غذایی خبر داد و گفت: اقدام دیگرمان این است که در راستای افزایش کیفیت محصولات و فرآورده‌های غذایی بتوانیم به صنایع غذایی کمک کنیم تا تکنولوژی‌هایشان را به‌روز کرده و با کیفیت بهتری محصولات‌شان را ارایه کنند.

97؛ سال ارتقای کیفیت نان ایرانی/ نوشابه‌های انرژی‌زا، اولویت بعدی

بهروز جنت با اشاره به برنامه کاهش نمک، قند و روغن در فرآورده‌ها و محصولات غذایی، گفت: باید توجه کرد که این اقدامات فرآیندهایی مداوم محسوب می‌شوند و نمی‌توان گفت که طی مدت زمانی مشخص به پایان می‌رسند.

توقیف ۱۰ نوع فرآورده غیراستاندارد در خوزستان

رضا دهدشتی زاده، مدیركل استاندارد استان خوزستان گفت: کارشناسان این اداره کل 10 محصول مختلف از فروشگاه ها و واحدهاي توليدي را به علت فروش و عرضه محصولات غیر استاندارد توقیف و جمع آوری کردند .

ارتقاء کیفی فرآورده های طبیعی و سنتی/حفظ سلامت و ایمنی جامعه

رییس سازمان غذا و دارو در اولین جلسه کمیته مشورتی سیاست گذاری مکمل های تغذیه ای حفظ سلامت و ایمنی جامعه و محدود نمودن بازار قاچاق، شناسایی نیازهای واقعی مردم و ارتقاء کیفی فرآورده ها را از سیاست های سازمان بر شمرد.

 
  
265    266    267    268    269    270    271    272    273    274   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد