انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رفع تعلیق پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : مجوز کاربرد علامت استاندارد برخی از فرآورده های تولید شده در استان به دلیل فراهم کردن شرایط لازم برای ادامه تولید و رعایت قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ، رفع تعلیق شد .

گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به اداره کل غذا، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اعطا شد

با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اعطا شد.

احترام ویژه استاندارد جهانی به ایران

نخستین زنی است که به ریاست سازمان استاندارد رسیده است. خودش می‌گوید بدون پارتی و تنها از طریق یک آگهی استخدام وارد سازمان شده و پله‌ها را یکی یکی بالا آمده است. روزهای اول به‌ عنوان کارشناس به آزمایشگاه متالوژی سازمان آمد و آخرین پستی که در آن کار کرده مدیرکل ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی سازمان استاندارد بوده است.

توقیف 2500 کیلوگرم آرد حشره زده در یکی از نانوایی‌های قم

محمد جواد باقری با اعلام این خبر افزود: پس از دریافت گزارش شکایت از یک واحد نانوایی واقع درمنطقه پردیسان، کارشناسان در بازدید از این نانوایی، آردهای حشره زده را کشف و توقیف کردند و پرونده تخلف در اختیار دستگاه های ذیربط قرار گرفت. پردیسان در منطقه هشتم شهرداری و در جنوب غربی شهر قم واقع شده است، این منطقه در سال 1377 توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال 1390 به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.

کنترل باقیمانده سموم در میوه‌های خشک شده/فله‌ای‌ها را نخرید

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه‌های خشک شده‌ای که به صورت فله‌ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می‌رسند، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.

 
  
265    266    267    268    269    270    271    272    273    274   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد