انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

درج قیمت کالا در واحدهای صنفی الزامی است

علی فاضلی با اشاره به اینکه ابلاغیه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد حذف قیمت کالا از روی برخی اقلام خوراکی فقط برای شیرینی و شکلات است، افزود: براساس قانون نظام صنفی درج قیمت کالا در واحدهای صنفی الزامی بوده و کنترل بازار از سوی بازرسان براساس این قانون انجام می شود.

خط قرمز من، سلامت مردم است و در این باره کوتاهی هیچ کس را نمی پذیریم

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه باید توجه ویژه ای به کردستان شود، اظهار داشت: برای نخستین بار است که گردهمایی مدیران ستادی و استانی در یکی از استانها برگزار میشود و هدف بنده نیز بیشتر نمایان کردن نقش و وظایف سازمان در کشور و توجه به مناطق مرزی و محروم است.

باید حافظ انسان سالم باشیم/شناسایی منشآ تمامی ژلاتین ها در کشور

مدیر کل فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو صبح امروز 25 مرداد در همایش آموزشی آشنایی با مبانی حلیت و طهارت در فرآورده های خوراکی، آرایشی و بهداشتی در مشهد مقدس گفت: منشآ تمامی ژلاتین ها را در مرکز تحقیقات مرکز حلال سازمان غذا و دارو و همکاری دانشگاه ها مشخص کرده و می دانیم.

رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین المللی کنسرو و روغن زیتون را به مجلس فرستاد

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین المللی روغن زیتون و کنسرو زیتون مورخ ۲۰۱۵ (۱۳۹۴) را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

تعلیق پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : مجوز کاربرد علامت استاندارد تعدادی از فرآورده های تولید شده در استان به دلیل نداشتن شرایط لازم برای ادامه تولید و یا عدم رعایت قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ایران ، تعلیق شد .

 
  
264    265    266    267    268    269    270    271    272    273   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد