انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 2 آذر ماه 1398  -  Saturday, November 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

امحاء 520 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته

طی درخواست شرکت پخش قاسم ایران به اداره نظارت برمواد غذایی کرج در خصوص امحاء محصولات غذایی تاریخ گذشته و معیوب کارشناسان این مدیریت به محل مراجعه نمودند و مقدار 520 کیلو گرم انواع مواد غذایی شامل بیسکوئیت، شکلات،آدامس،کیک،روغن، ... و90 کیلوگرم محصولات بهداشتی بانظارت کارشناسان امحاء گردید.

لزوم برخورد با ریشه قاچاق و فساد/مردمی کردن مبارزه با قاچاق و تقلب در حوزه سلامت با برچسب اصالت

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در سومین همایش مقابله با فساد و قاچاق کالاهای حوزه سلامت گفت :اگر با ریشه قاچاق و فساد صورت نگیرد اقدامات دیگر کافی نخواهد بود و در این حوزه کار ارزشمندی که صورت گرفته مردمی کردن این موضوع بوده است.

جلسه عمومی دبیران کانون انجمن های صنایع غذایی ایران

جلسه عمومی دبیران کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با محوریت بررسی مصوبه جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

نمک، قند و چربی منشا بسیاری از بیماری های غیر واگیر

دکتر محمد کاظم زاده در جمع دانشجویان بهداشت مواد غذایی، با اشاره به شیوع بیش از پیش بیماری های غیر واگیر به علت سبک زندگی نادرست و تغذیه غلط در بین مردم و ضرورت کاهش این مواد از برنامه غذایی گفت: متاسفانه با مصرف بیش ازاندازه قند، نمک و چربی در برنامه غذایی مردم ، هر روز شاهد افزایش بیماری های غیر واگیر از جمله چاقی، بیماری های قلبی و عروقی، کلیوی و دیابت در سطح جامعه هستیم .

کشف و معدوم سازی 23 تن رب گوجه فرنگی فله غیر قابل مصرف

دکتر حسن براتی زاده مدیرنظارت بر مواد غذایی ، آشامیدنی و بهداشتی معاونت غذا و دارودر این خصوص بیان کرد : محموله رب گوجه فرنگی فله ای که از یکی از استان های شمالی با کامیون به مشهد حمل می شد با همکاری پلیس آگاهی توقیف و پس از انجام آزمایشات مربوطه به علت کپک زدگی زیاد غیر قابل مصرف تشخیص داده شد.

 
  
264    265    266    267    268    269    270    271    272    273   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد