انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 1 بهمن ماه 1397  -  Monday, January 21, 2019

اخبار انجمن

اقدام جهادی سازمان ملی استاندارد در شناسایی و معرفی محموله های قاچاق

نشست مشترک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با دستگاههای اجرایی ذیربط با حضور تنی چند از نمایندگان مجلس و استاندار سیستان و بلوچستان در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شد.

اجرای مقررات جدید استاندارد حلال در استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم: به منظور نظارت بر اجرای مقررات جدید اعطای نشان حلال برای محصولات غذایی غیر دامی، آیت الله احمد مبلغی، رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و فقیه ناظر بر امور حلال، غلامرضا امینی، مدیر کل نظارت بر صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال و منصور فرزانه، مدیر کل استاندارد استان از واحد تولیدی راما مهر آریا بازدید کردند.

دستورالعمل نظارت بر بازار مصرف ابلاغ می شود

دادستان کل کشور گفت: دستورالعمل نظارت بر مراکز تولید، انبار و بازار مصرفی مردم طی امروز و فردا یا اول هفته آینده به سراسر کشور ابلاغ می شود.بر اساس این دستورالعمل دادستان ها مکلف شدند در پایان امسال و با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و افزایش نیاز به کالا و ضروریات زندگی، هیات هایی از دستگاه های ذیربط با محوریت دادستان ها تشکیل دهند تا بر مراکز تولید و انبارهای مصرفی نظارت داشته باشند.

واردات بدون انتقال ارز انجام شود

مسعود خوانساری با اشاره به ضرورت انجام واردات بدون انتقال ارز خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی مشکلات بسیاری را برای تامین مواد اولیه و واسطه ای خود دارند، پس اگر قرار باشد که ثبت سفارش و مراحل طولانی آن در سامانه نیما نیز طی شود، مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد و بنابراین پیشنهاد می‌شود واردات بدون انتقال ارز برای مواد اولیه انجام شود.

پروانه های یکساله به 3 ساله تبدیل می شود

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه این سازمان با وزارت بهداشت و وزارت جهاد کشاورزی تعاملات بسیار مناسبی دارد بر لزوم برطرف کردن ابهامات برخی استانداردها در جلسات مشترک تاکید کرد. با حضور در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: سازمان ملی استاندارد ایران مشکلات فعالان بخش خصوصی کشور را مشکلات خود می داند چراکه در صورتی که شما را جدا از خود بدانیم نی توانیم بر مشکلات کشور فائق شویم.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد