انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 22 مرداد ماه 1399  -  Wednesday, August 12, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

دریافت بیش از 5 هزار شکایت مردمی در خصوص تخلفات صنفی و غیر صنفی از طریق سامانه 124 / ثبت قیمت حدود 130 قلم کالا توسط کاربران استانها به صورت روزانه

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: در سه ماهه امسال بیش از 5 هزار فقره شکایت مردمی راجع به تخلفات صنفی و غیر صنفی از طریق سامانه 124 استان ها دریافت شده است که از این تعداد 4 هزار و 348 مورد شکایت مورد رسیدگی قرار گرفته است و مابقی تحت یررسی کارشناسی از سوی مراجع ذیربط می باشد.

حساب‌های ۳ شرکت متخلف لبنی مسدود شد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: حساب‌های شرکت «شان دشت» با برند «پاژن»، شرکت «لبن دشت» با برند «چوپان»، شرکت «مادی» با برند «می ماست» با حکم اداره اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی مسدود شده است.

حمایت جمعی از فعالان اقتصادی از معرفی مدرس خیابانی به عنوان وزیر صمت

جمعی از صنعتگران، معدنکاران، بازرگانان و اصناف استان تهران بیانیه‌ای در حمایت از معرفی حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت صادر کردند.

اطلاعیه مهم نمایشگاه ایران اگروفود/تکمیل فرم مفاد پروتکل های بهداشتی + فرم

نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود ۱۳ الی ۱۶ مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود

نشاندن «جهش تولید» بر سر سفره‌های مردم با توسعه اشتغال/ با تامین نقدینگی و توسعه صادرات به رکوردهای بالاتر تولید خواهیم رسید

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب «جهش تولید باید در سفره مردم بنشیند» که بخشی از آن با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام محقق می‌شود، زیرا با تکمیل هر پروژه، اشتغال پایدار ایجاد شده و درآمد آن بر سر سفره کارگران می‌آید.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد