انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

سوءاستفاده از نام بخش‌خصوصی در اقتصاد ایران

غلامحسین شافعلی در جلسه هیأتنمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با اشاره به وضعیت خاص اقتصاد کشور در شرایط تحریم، اعلام کرد: اتاق ایران در دوره نهم به دنبال نقش‌آفرینی بیشتر در تصمیم‌سازی‌های اقتصادی کشور و همچنین اصلاحات درون سازمانی است.

جزئیات طرح معافیت ۲۰ ساله مالیاتی برای تولیدکنندگان داخلی/کاهش ۲ درصد از بیکاری فارغ التحصیلان

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره برنامه‌های وزارت صمت برای کاهش بیکاری گفت: پارسال میزان اشتغال ایجاد شده در وزارت صنعت، معدن و تجارت بیش از انداره تکلیف شده سازمان برنامه و بودجه بود.

بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی با درخواست دولت مجددا از دستور کار مجلس خارج شد

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه طرح تشکیل وزارت بازرگانی مجددا از دستور کار مجلس خارج شده است، گفت: ما بخاطر درخواست نماینده دولت، بررسی این طرح را از دستور کار مجلس خارج کردیم.

تبلیغات محصولات لبنی عالیس اغوا کننده است؟ / سکوت انجمن صنایع لبنی و اعتراض انجمنی دیگر

ین روزها تبلیغات گسترده شرکت صنایع غذایی «عالیس» که شهرت خود را ازدوغ هایش شروع کرده و امروزه سبد کاملتری در زمینه نوشیدنی ها دارد سرو صدای زیادی به پا کرده است. برخی از ارقام نجومی هزینه تبلیغات این شرکت در صدا و سیما می گویند و عده ای نیز عبارات استفاده شده در تبلیغات محصولات لبنی اش نظیر «شیر بدون پالم»، «شیر بدون مواد نگهدارنده» و «تهیه دوغ از شیر» را به چالش کشیده اند.

موضوع استاندارد و بهداشت از عمده ترین مشکلات مشاغل خانگی است

در دیدار معاون رییس جمهور با نیره پیروز بخت، رییس سازمان ملی استاندارد کشور در این خصوص گفت: پیشنهاد داده ام بخشی از استانداردهای موجود با توجه به شرایط کنونی کشور، بر روی مقررات فنی برود، زیرا رعایت مقررات فنی الزامی است، ولی استانداردها اینگونه نیست.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد