انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 30 ارديبهشت ماه 1398  -  Monday, May 20, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: دولت با موضوع تفکیک و تشکیل وزارت بازرگانی وقت و منابعش را تلف نکند

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت : دولت به جای صحبت کردن و صرف انرژی در مورد تفکیک وزارت بازرگانی از صنعت و معدن بهتر است به دنبال راهکارهایی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و واردات و صادرات باشد

اداره نظارت بر مواد غذایی اجرا کرد

اداره نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني اقدام به توزيع پمفلت آموزشي در راستاي كنترل مصرف نمك نمود دانشگاه علوم پزشكي البرز، با توجه به طرح بسيج ملي كنترل فشار خون اداره نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني اقدام به توزيع پمفلت آموزشي در راستاي كنترل مصرف نمك نموده است .

نبود رانت در سازمان غذا و دارو/افزایش شفافیت‌ در سازمان با جدیت دنبال می‌شود

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در این سازمان رانت وجود ندارد بلکه عدم شفافیت را داریم، گفت: عدم شفافیت‌های بیرونی به برخی سوء‌تفاهمات دامن می‌زند.دکتر مهدی پیرصالحی، گفت: در سازمان رانت وجود ندارد بلکه در برخی موارد عدم شفافیت را داریم.

انهدام 191 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در آبادان

رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: در 10 روز اول ماه مبارک رمضان، 798 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مساجد و تکیه‌ها انجام و 33 مورد نمونه‌برداری از مواد غذایی انجام شد.

رئیس قوه قضاییه:اصلاحات روند دادرسی بزودی به نتیجه می رسد

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه رسیدگی دو مرحله ای به بعضی پرونده هاموجب کند شدن روند قضایی می شود، بهترین نظردهندگان در این باره را «خود قضات» دانست و گفت: اصلاح برخی مواد در دستور کار کمیسیون قضایی مجلس قرار گرفته و انشاالله به زودی این اصلاحات به نتیجه می رسد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد