انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کشف ۳ هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در آبیک

محمد بابایی از کشف و توقیف بیش ۳۰۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته، از یکی از فروشگاه های عرضه مواد غذایی واقع در روستای زیاران این شهرستان خبر داد.رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبیک گفت: کارشناسان بهداشت محیط این مرکز، به همراه ماموران کلانتری آبیک و دهیار روستای زیاران با دستور دادستان شهرستان آبیک در محل فروشگاه حاضر شده و نسبت به توقیف این مواد که در انبار آن نگهداری می شد، اقدام کردند.

سوء استفاده واردکنندگان کالاهای ممنوعه از حربه کالا‌های در گمرک مانده

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: به نظر می‌رسد بخشی از کالاهایی که در گمرک مانده و مشکل برای واردات دارد جزء کالاهای غیرضروری است بنابر این باید این کالاها به دقت مورد بررسی قرار گیرد تا دوباره سیاست‌های وارداتی اعمال نشود.

سخنگوی دولت: از امروز غنی سازی بیش از ۳.۶۷ درصد آغاز می شود

«علی ربیعی» امروز یکشنبه در نشست خبری مشترک با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی پس از پایان مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپایی‌ها گفت: امروز از مرز ۳.۶۷ درصد اورانیوم غنی شده عبور کردیم و مبنای غلظت بر اساس نیاز ما خواهد بود.

ایمنی غذا وابسته به بروز مخاطرات بیماری‌زا در هنگام مصرف است

مدیرکل امورغذایی سازمان غذا و‌ دارو در پاسخ به عملکرد امور غذایی سازمان غذا و دارو گفت: اداره مطبوع وی موادغذایی را از منظر اینکه مخل سلامتی شهروندان نباشد بررسی می کند و نگاه ما به صنعت، نگاه نظارت زنجیره‌ای است و کنترل زنجیره غذایی از مزرعه تا سفره از اهمیت بالایی برخوردار است و رسیدن به ایمنی غذا بایستی با تلاش همه‌گیر طرف‌های زنجیره غذا صورت پذیرد.

محک صادرات صنایع غذایی و بازارهای منطقه

عملکرد صادرات محصولات صنایع غذایی‌ ایران با چشم‌انداز بازارهای منطقه رصد شد. ارزیابی‌های صورت گرفته نشان‌دهنده آن است با وجود پیش‌بینی توسعه صادرات به ۱۵ کشور همسایه در تمام رشته‌های صنعتی که در سال‌جاری در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است؛ صنعت غذا به‌عنوان یکی از رشته‌های صادرات‌محور همچنان با چالش‌های بسیاری در‌ این بخش روبه‌رو است و برای تحقق اهداف صادراتی پیش‌بینی شده برای سال‌جاری باید راهکارهای اساسی برای‌ این بخش در نظر گرفت.

 
  
11    12    13    14    15    16    17    18    19    20   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد