انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

یادداشت دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران/اصلاح ۳ محور تسهیل ورود سرمایه به تولید

اقتصاد ایران در شرایطی است که هم بر اساس سیاست‌های کلان و هم بر مبنای نیازهای واقعی باید بر بخش تولید متمرکز شود‌ در حالی ‌که شاهد بیشترین موانع برای جذب سرمایه در این بخش هستیم.

خط قرمز وزارت بهداشت در محصولات تراریخته

وزیر بهداشت با اشاره به چالش های حوزه محصولات تراریخته در کشور، گفت: در این حوزه اختلاف نظر وجود دارد و برخی از این جدل ها نیز شاید بیشتر ریشه اقتصادی و سیاسی داشته باشد.

سهم همدان در تدوین استانداردهای ملی تعیین شد

حدود ۲ هزار استاندارد ملی با هدف روان سازی صادرات و کیفیت بخشی کالاهای داخلی در سال رونق تولید در سراسر کشور تدوین می شود. هم اینک شمار استانداردهای موجود در کشور به ۳۲ هزار رسیده است، این رقم تا سال ۱۳۵۷ از ۲ هزار و ۲۰۰ عدد هم تجاوز نمی‌کرد.

همکاری متقابل سپاه پاسدارن و سازمان تعزیرات در تنظیم‌بازار اثر بخش است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجربه همکاری خوب سال گذشته در همکاری سپاه و تعزیرات در کنار دیگر سازمان های ناظر و مطلع در کنترل و مقابله با احتکار نشان از اثربخشی این حسن‌تعامل داشت.

مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس اتاق تعاون ایران آغاز شد

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس اتاق تعاون ایران دقایقی پیش همایشی در تالار مولانا آغاز بکار کرد.در این همایش ربیعی سخنگوی دولت، دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و عبداللهی رئیس اتاق تعاون، حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، مصری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و باستانی معاون زنان ریاست جمهوری حضور دارند.

 
  
9    10    11    12    13    14    15    16    17    18   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد