انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 29 شهريور ماه 1400  -  Monday, September 20, 2021
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیموی ایران به منظور انتخاب اعضای هیأت مدیره برای یک دوره سه ساله برگزار گردید.

جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیموی ایران به منظور انتخاب هیأت مدیره بصورت مجازی برگزارگردید.

بازرسی‌های استاندارد در بازار تشدید می‌شود

محمودرضا طاهری با اعلام بیش از 3600 مورد بازرسی از بازار، از ابتدای سال تاکنون، تاکید کرد: بازرسی‌ها در بازار، در آستانه سال نو تشدید می‌شود.

روحانی دستور داد؛ وزارت صمت برای کاهش قیمت‌ها اقدام کند

حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور تصریح کرد: دولت در اجرای تذکرات مقام معظم رهبری در مدیریت قیمت کالاهای اساسی، برنامه هایی را در نظر گرفته است که امیدوارم با همکاری اصناف و بخش خصوصی، به سرعت اجرایی شود و با سوء استفاده و گرانفروشی خاطیان برخورد شود.

کاروتنوئیدها چه هستند و چه اثری بر سلامت ما دارند؟

کاروتنوئیدها رنگدانه های زرد، قرمز، نارنجی در گیاهان، سبزیجات و میوه ها هستند. بیش از ۶۰۰ نوع از کاروتنوئیدها وجود دارد. برخی از آنها می توانند با وارد شدن به بدن تبدیل به ویتامین آ شوند.

محموله‌ای که دارای آلودگی میکروبی باشد تحت هیچ شرایطی اجازه ورود نمی گیرد

مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت، در جریان سفر به استان خوزستان در دیدار با جمعی از مدیران این استان با اشاره به تلاش سازمان استاندارد برای تسریع در فرآیند ترخیص کالا گفت: با اختیار مدیر کل استاندارد استان برای کوتاهی پروسه آزمون، انجام آزمون یا بررسی شکایات در استان انجام می گیرد، در صورت نیاز از امکانات استان های مجاور استفاده و تنها در صورت عدم انطباق،نمونه به پژوهشگاه استاندارد ارسال شود.

 
  
8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد