انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تفاهمنامه همکاری سه جانبه اقتصادی میان دادگستری کل استان، خانه صنعت، معدن و تجارت و کانون داوری استان یزد امضا شد

تفاهمنامه همکاری سه جانبه در حاشیه برگزاری مراسم روز صنعت و معدن در یزد، میان دادگستری کل استان، خانه صنعت، معدن و تجارت و کانون داوری استان یزد در خصوص تشکیل و راه اندازی مجتمع قضایی اقتصادی به امضاء رسید.

مدیریت ارز با اولویت قرار دادن کالاها/ باید جلوی ایجاد فاصله میان صنایع ایران و جهان را بگیریم

سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست «ماشین سازی، پیشران توسعه صنعتی» با اشاره به پتانسیل‌های خوب کشور‌های همسایه، اظهار کرد: ۱۵ کشور همسایه ایران با بیش از ۶۰۰ میلیون جمعیت و حجم صادارت هزار و ۳۰۰ میلیارد دلار در سال علاقه‌مند به همکاری با ایران هستند.

سازمان غذا و دارو ضامن ارزی تولیدکنندگان دارو‌های گیاهی/ تولید ماده اولیه وارداتی با همکاری وزارت کشاورزی کلید خورد

مهناز خانوی مدیرکل اداره فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو ، درباره حمایت از تولید کنندگان دارو‌های گیاهی و فرآورده‌های طبیعی و سنتی در سال رونق تولید اظهار کرد: موضوعی که سال ۹۷ اجرای آن کلید خورد و در سال ۹۸ اجرای آن تسریع شد کمک به تولید کنندگان برای واردات ماده اولیه است.

کمک بخش خصوصی به سازمان غذا و دارو در حوزه صدور پروانه و نظارت بر فراوره‌های طبیعی

دکتر محمدرضا شانه ساز سرپرست سازمان غذا و دارو در هشتمین سمینار نقش داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در بهداشت و سلامت اظهار کرد: صنعت داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در اقتصاد و اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی کشور نقش ویژه‌ای دارد.

آینده ۱۰ ساله تولید غذا

فائو و OECD در گزارشی چشم‌انداز کشاورزی جهان را تا ۲۰۲۸ پیش‌بینی کرده‌اند. بر این اساس با توجه به اینکه تقاضای موادغذایی اساسی برای عمده جمعیت جهان به حالت اشباع رسیده است، انتظار می‌رود طی سال‌‌های آتی مصرف سرانه این گروه موادغذایی روندی باثبات داشته باشد. در مورد اقتصاد ایران، هر چند در سال ۲۰۱۹ رشد منفی ۹/ ۳ را تجربه خواهد کرد؛

 
  
7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد