انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 28 خرداد ماه 1398  -  Tuesday, June 18, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

موافقت جهانگیری با پیشنهاد اتاق ایران برای ترخیص کالا بدون دریافت گواهی مبدأ

غلامحسین شافعی با ارسال نامه‌ای به اسحاق جهانگیری تقاضای حذف گواهی مبدأ از مجموعه اسناد مورد تقاضای گمرک برای واردات کالا را ارائه داد که مورد قبول معاون اول رئیس‌جمهور قرار گرفت. جهانگیری در پی‌نوشت این نامه، ضمن موافقت با اصل پیشنهاد، به وزیر اقتصاد دستور داده است اگر اجرای کار به مصوبه ستاد مقابله با تحریم نیازمند است، پیشنهاد آن را ارائه دهد.

برگزاری اولین نشست تخصصی کارگروه صنایع غذایی و کشاورزی با حضور اعضای هیئت مدیره و کمیته فنی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیموی ایران

نشست هم اندیشی رییس محترم سازمان ملی استاندارد ایران با حضور روسا،نمایندگان انجمن های صنفی، صنعتی و تولیدی کشور و همچنین دبیر و اعضای انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران تاریخ 98/03/20 در محل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار گردید.

باغداران لیموترش و واسطه ها بلای جان تولید کنندگان شده اند

دبیر انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران: در سال های اخیر لیمو ترش از کشورهای برزیل و عمان وارد می شود و باعث شده تا باغداران ایرانی ضرر کنند زیرا این لیمو ترش ها از نظر قیمت نسبت به لیمو های ایرانی ارزان تر هستند و برخی از واحدهای تولیدی به سمت خرید آن می روند؛ متأسفانه این لیمو های وارداتی به دلیل بالا بودن فلزات سنگین و باقیمانده سموم از نظر کیفیت به لیمو های داخلی نمی رسند.

اتاق تهران : کالاهای وارداتی مجددا صادر می شوند

آیا صادرات مجدد کالاهای وارداتی در سال ۹۷ و صادرات کالاهای مشمول دلار ۴۲۰۰ تومانی حقیقت دارد؟ معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران به بررسی این مساله پرداخته است. گزارش تدوین شده از سوی این معاونت نشان می‌دهد در سال ۱۳۹۷ معادل ۵۳۶۳ کد تعرفه ۸ رقمی کالایی به ارزش ۶/ ۴۲میلیارد دلار وارد شده است که از این تعداد، ۳۴۳۴ ردیف تعرفه مشابه، در سال مذکور صادرات نیز داشته‌اند. نکته قابل توجه این است که در این سال مجموع ارزش صادرات اقلام مشابه وارداتی کشور

رشد 7 درصدی صادرات در دو ماهه نخست سال 97

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از صادرات ۸.۴ میلیارد دلاری کالا در دو ماهه ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: صادرات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۷.۷ میلیارد دلار بوده، ۷.۱ درصد رشد داشته است.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد