انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رئیس سازمان تعزیرات در جمع پلیس آگاهی سراسر کشور: مبارزه با قاچاق ، مبارزه حکمی و اجرایی است

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست تخصصی سالانه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی سراسر کشور گفت: مبارزه با قاچاق، مبارزه حکمی و اجرایی است زیرا حکمی که داده می شود اگر اجرایی نشود اثربخش نخواهد بود.

7 هزار میلیارد تومان برای مبارزه با فقر مطلق اختصاص یافت

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در مبارزه با فقر متاسفانه با معلول آن یعنی فقر مطلق مبارزه می کنیم. 7 هزار میلیارد تومان نیز برای این کار تعیین شده است که 36 درصد آن سهم تامین اجتماعی و 40 درصد سهم بهزیستی است، در حالی که راه درست پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

کم‌وکیف بودجه از نگاه فعالان اقتصادی

در بیست‌و‌هفتمین نشست کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران، لایحه بودجه سال ۹۸ دولت مورد نقد و بررسی فعالان اقتصادی قرار گرفت. در این نشست، ابراهیم بهادرانی مشاور عالی رئیس اتاق تهران و از مدیرانی که سابقه حضور در سازمان برنامه و بودجه و تدوین لایحه بودجه را داشته است، به تشریح کم‌و‌کیف لایحه بودجه سال آینده دولت پرداخت.

برای حفظ ایمنی و سلامتی مردم در مواردی ناگزیر به سختگیری می باشیم

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران، با اشاره به بسته حمایتی مدون شده در حوزه صادرات و واردات، گفت: زمانیکه پتانسیل ریسک محصولی، بالا باشد ناگزیر به سخت گیری در واردات آن کالا هستیم تا از هزینه های مضاعف جانی و مالی ناشی از پذیرش ریسک در جامعه جلوگیری نماییم .

سال آینده شاهد رویکرد نوین استانداردسازی در حوزه تدوین خواهیم بود

همگام با پیشبرد اهداف قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد ، استقرار رویکرد نوین در حوزه تدوین، ترویج و آموزش مبتنی بر تعاملات بین دستگاهی، همسویی با سازمانهای بین المللی استانداردسازی، هم افزایی فعالیتهای تدوین ملی و بین المللی از برنامه های سازمان ملی استاندارد در سال1398 خواهد بود.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد