انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

فائو گزارش داد:ثبات قیمت مواد غذایی در ماه سپتامبر

سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد در آخرین گزارش خود از تغییرات قیمت مواد غذایی در جهان اعلام کرد شاخص کل قیمت مواد غذایی در ماه سپتامبر نسبت به ماه گذشته با ثبات نسبی همراه بوده است.

با تصویب مجلس/ نرخ مالیات کالاها و خدمات ۹ درصد تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده ای از لایحه مالیات بر ارزش افزوده، نرخ مالیات کالاها و خدمات را ۹ درصد تعیین کردند.

نشست دبیران و روسای کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با آقای دکتر محمد حسین عزیزی

نشست دبیران و روسای کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با آقای دکتر محمد حسین عزیزی ، مدیرکل اداره فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و داروی ایران با محوریت بیان چالش ها و مسائل

رئیس سازمان غذا و دارو: قرارداد جدید سامانه تی تک در مهر ماه امضا می‌شود

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس دستور وزیر بهداشت مشکلات سامانه تی تک را شناسایی کردیم و تمدید قرارداد و اصلاح بندهای قرارداد در حال انجام است. امیدواریم قرارداد جدید تی تک در مهر ماه امضا شده و مشکلات آن برطرف شود.

پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد

سنگ نبشته های تیمره ی گلپایگان، پیام هایی از مردمان ایران زمین در هفت هزار سال قبل برای ما دارند. لوحه ها و گل نبشته های تخت جمشید، کتیبه بیستون به عنوان روزنامه ی سنگی با 14 ستون و به سه زبان رایج در دوره هخامنشی و حکاکی آن بر صخره های کوه، همگی حکایت از هدف برقراری ارتباط با آیندگان در طول تاریخ دارد.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد