انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 1 شهريور ماه 1398  -  Friday, August 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

حضور نمایندگان اداره کشاورزی اتحادیه اروپا در سازمان استاندارد

نمایندگان اداره کل کشاورزی اتحادیه اروپا در راستای همکاری متقابل در زمینه های نشانه گذاری جغرافیایی، تولید محصولات کشاورزی ارگانیک، استانداردهای ملی تولید ارگانیک، رویه های معمول برای صدور گواهی محصولات ارگانیک و روند کنترل و نظارت بر این فرایند با حضور در سازمان ملی استاندارد ایران با کارشناسان این سازمان و پژوهشگاه استاندارد دیدار و گفت گو کردند.

آرمان خالقی: ساده ترین راه حل برای کاهش نرخ محصولات

قائم مقام دبیرکل و عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: اگر در مواردی ثابت شود در حق مصرف کننده اجحاف می شود باید گفت آن کالا را خریداری نکنید تا قیمت ها واقعی شود

اقدامات ایران در کاهش جمعیت ملخ صحرایی موثر بوده است

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) درباره حمله دوباره ملخ‌های صحرایی در یمن و شاخ آفریقا هشدار داد و اعلام کرد: اقدامات ایران و دیگر کشورها موجب کاهش جمعیت ملخ‌های صحرایی شده است.

بازخوانی پرونده تفکیک و تجمیع بازرگانی

وظایف بازرگانی وزارت جهادکشاورزی بالاخره به وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت سپرده شد تا به جای احیای وزارت بازرگانی، این بار شاهد تمرکز فعالیت‌های بازرگانی کشور در یک وزارتخانه باشیم و مسوولیت این بخش نیز بر عهده قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی باشد.

وضعیت قیمت کالاها و خدمات در تیر ماه/ رشد ۷۱ درصدی نرخ خوراکی‌ها

بررسی روند تغییرات نرخ کالاها و خدمات در تیر ماه نسبت به ماه مشابه پارسال نشان می‌دهد که نرخ خوراکی ها ۷۱.۹ درصد، دخانیات ۶۸.۴ درصد، مسکن ۲۴.۷ و حمل و نقل ۵۶.۶ درصد با رشد مواجه بوده است.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد