انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

توقیف ۲هزار و ۲۲۷ قلم کالای غیر استاندارد در خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان خراسان شمالی: 2هزار و 227 قلم کالای غیر استاندارد از ابتدای سال از سطح بازار کشف و توقیف شد.فهیمه مهمانواز، مدیرکل استاندارد استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه شناسایی و توقیف 2هزار و 227 قلم کالای غیر استاندارد از ابتدای سال همزمان با اجرای طرح طاها (طرح اجرای هماهنگ استاندارد اجباری) انجام شد، گفت: با اجرای این طرح 34 بازرسی از بازار انجام شده است.

کنترل صفر و صد کالاهای سلامت محور با TTAC/ تمامی کالاهای سلامت محور وارداتی شناسنامه دار هستند

معاون اداره کل سامانه‌های سلامت سازمان غذا و دارو ضمن تشریح سامانه تی تک گفت: سامانه تی تک از صفر تا ۱۰۰ محصولات سلامت محور بویژه محصولات وارداتی را در همه زمینه‌های آرایشی - بهداشتی، دارو و غذا کنترل می‌کند و تمام این محصولات وارداتی دارای برچسب شناسه هستند.

آغاز طرح رتبه بندی کارخانجات صنایع غذایی/ مرکز بیماری‌های ناشی از غذا راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از آغاز طرح رتبه‌بندی کارخانجات صنایع غذایی خبر داد و گفت: بر اساس این طرح میزان نظارت در کارخانه هایی که در سطوح پایین تر رتبه بندی قرار دارند افزایش می‌یابد.

تحکیم روابط استاندارد ایران و روسیه

هیات بلندپایه تجاری و استانداردسازی روسیه، صبح امروز با حضور در سازمان ملی استاندارد ایران با رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران و نمایندگانی از اتاق بازرگانی و سازمان توسعه تجارت دیدار و بر گسترش همکاریهای منطقه ای تاکید کردند.

دولت، سخنان اتاق بازرگانی را بخواند، بشنود و ببیند

مقام معظم رهبری صبح چهارشنبه هفتم شهریورماه 1397، در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت ضمن تاکید بر ضرورت به کارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی، خواستار توجه دولت به نظرات اتاق بازرگانی شدند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار ضمن انتقاد از روند اجرای اصل 44 قانون اساسی که در جاهایی به واگذاری کارخانه‌ها به برخی «افراد ناباب» منجر شده است فرمودند: «دولت‌ها به طور معمول و رایج، بخش خصوصی را وارد اقتصاد نکرده‌اند و سرمایه‌های مردمی را مورد استفاده قرار نداده‌اند.»

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد