انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

بیش از 18 تن مواد غذایی فاسد در ایرانشهر معدوم شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: بیش از 18 تن انواع مواد غذایی در دی ماه امسال در این شهرستان کشف و معدوم شد.بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در ادامه تشدید بازرسی های مداوم در حوزه تحت پوشش از سطح مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن حساس، موفق به کشف بیش از 18 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف انسانی و حیوانی شدند.

آمار استاندارد گواه محکم رونق تولید در کشور است

رییس سازمان ملی استاندارد گفت: آمار موجود این سازمان گواه محکمی بر این است که نه تنها اقتصاد کشور دچار رکود نشده بلکه به دنبال رونق تولید و ارتقای کیفیت است.نیره پیروزبخت روز چهارشنبه در شورای استاندارد همدان با تاکید بر اینکه در فضاسازی های منفی کشور قرار نگیریم افزود: باید واقعیت های بخش صنایع و تولید را ببینیم و برای دیگران هم بازگو و تبیین کنیم.

سیاست های نظارتی باید به سمت نظارت تخلفات کلان و عمده سوق داده شود

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جلسه هم اندیشی با رئیس اتاق اصناف ایران؛ گفت: سازمان تعزیرات همچون گذشته به دنبال افزایش تعامل با سایر دستگاه های همکار از جمله اتاق اصناف است و باید استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود و توان کشوری اتاق اصناف برای احقاق حقوق مردم داشته باشیم.

مدیرکل استاندارد تهران: تولید باکیفیت، موثرترین تبلیغ در بازار است

محمودرضا طاهری، مدیر کل استاندارد استان در راستای حمایت از تولید ایرانی و با هدف بررسی معضلات تولید و ارایه راهکار، از دو واحد تولیدی خوشگوار و سان الکترونیک شهیر بازدید کرد.

گشت های مشترک طرح نظارت نوروز با هدف پیشگیرانه انجام می شود

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست هماهنگی طرح نظارت نوروزی گفت: با توجه به اینکه سازمان تعزیرات علاوه بر رویکرد برخوردی، رویکرد پیشگیری از تخلفات را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است؛ در طرح نظارت نوروزی امسال، گشت های مشترک با هدف پیشگیرانه صورت می پذیرد البته با متخلفین نیز برابر قانون برخورد می کنیم.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد