انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 4 ارديبهشت ماه 1397  -  Tuesday, April 24, 2018

اخبار انجمن

حذف کامل اسید چرب ترانس از فرآورده‌های غذایی تا پایان دولت دوازدهم

دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه نخستین مجمع سلامت استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: باید خوشحال باشم که موضوع سلامت به تدریج دارد اجتماعی می‌شود و همه دستگاه‌ها خودشان را در این زمینه موظف می‌دانند. زیرا آقای رئیس جمهور رئیس شورای عالی سلامت هستند و خیلی مهم است که دستگاه‌های مختلف برای سلامت مردم احساس تکلیف می‌کنند.

در زمینه استاندارد کالا‌ها، سرآمد منطقه هستیم

نیره پیروزبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما، گفت: با توجه به اینکه استاندارد‌های اجباری، کالا‌های محدودی را در بر می‌گیرد بنابراین نشان استاندارد در برخی از کالا‌ها وجود ندارد، اما در مواردی که نشان استاندارد وجود دارد در نظرسنجی‌های سال‌های ۹۵ و ۹۶ مردم نسبتاً راضی بودند، اما سازمان ملی استاندارد هنوز رضایت ندارد و امیدواریم دامنه استاندارد کالا‌ها بیشتر گسترش یابد.

۵۹ پروانه استاندارد در لرستان صادر شد

مرضیه قنبریان، مدیر کل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، در سال گذشته، 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری، 7 پروانه استاندارد تشویقی و 2 پروانه استاندارد کارخانه ای در لرستان صادر شد.

استاندارد از واحد های تولید کننده با کیفیت حمایت می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اصفهان : غلامحسین شفیعی، مدیر کل استاندارد استان با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت : نظارت و دقت مضاعف بر کیفیت محصولات به منظور اعتماد شهروندان برای خرید کالاهای ایرانی ضرورت دارد.

استاندارد و کیفیت در اسلام بسیار حائز اهمیت است

نیره پیروز بخت،رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه در سفر به استان یزد به دیدار حضرت آیت الله ناصری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد رفتند.در این دیدار ، آیت الله ناصری، با بیان اینکه، استاندارد وکیفیت از نظر اسلام بسیار حائز اهمیت است گفت: باید استاندارد به یک فرهنگ تبدیل شود تا جامعه با بهره گیری از آن زندگی سالم تری داشته باشد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد