انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 3 فروردين ماه 1398  -  Saturday, March 23, 2019

اخبار انجمن

اشتغالزایی حوزه کشاورزی استان مرکزی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: سازمان جهاد کشاورزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلب اسلامی در راستای ایجاد اشتغال و افزایش تولید محصولات کشاورزی گام بر می دارد.
وزیر کشور: بازار از کالاهای اساسی اشباع است عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه ستاد اطلاع‌رسانی تبلیغات اقتصادی کشور با بیان این که در جلسه امروز مروری بر عملکرد ستاد طی یک سال گذشته داشتیم تا ضعف‌ها، قوت‌ها و آسیب‌ها کاملاً شناسایی شود، اظهار کرد: در این جلسه وضعیت سال ۹۸ را ترسیم و چالش‌های احتمالی در حوزه تبلیغات، رسانه و جنگ روانی را بررسی کردیم.
معدوم سازی آبلیموهای فاقد لیبل و غیر مجاز سنتی با حضورمعاون دادستان ، رئیس مرکز بهداشت شرق تهران، مدیرکل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسین سازمان های نظارتیامروز یک شنبه 26 اسفند ماه 97 در گشت مشترک رئیس مرکز بهداشت شرق تهران ، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز با حضور مدیر کل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی ،
یادداشت خزانه دار خانه صنعت، معدن و تجارت ایران : خودتحریمی ریشه مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگانعلی‌محمد زمانی رئیس خانه صنعت و معدن استان قزوین؛ ریشه و علل مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان در کشور واژه تلخ عدم اعتماد و اعمال خود تحریمی است. در دفاع مقدس به طلایه‌داران خط مقدم جبهه اعتماد و آن‌ها را حمایت و تجهیز کردیم و نتیجه آن را هم که سربلندی و عزت و اقتدار کشور بود، به دست آوردیم و چه زیبا با اعتماد، از جوانان کم‌سن‌وسال قهرمانان ملی و جاودانه ساختیم.
تکالیف قانونی تعزیرات در سال جاری محقق شده استمعاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می رسیم که تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است.
توصیه سازمان غذا و دارو برای خرید و مصرف خوراکی های ایام نوروزاداره کل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در آستانه سال نو، برای حفظ سلامت نکاتی را برای خرید و مصرف مواد غذایی از قبیل شیرینی، محصولات لبنی، آجیل و سوغاتی ها ارائه کرد.موقع خرید شیرینی - صرفاً از مراکز و قنادی‌های مجاز خریداری شود. - تا حد امکان از شیرینی‌های فاقد رنگ و اسانس و یا با حداقل مواد رنگی و اسانس استفاده گردد. - در مصرف شیرینی و مواد قندی رعایت احتیاط صورت گیرد.
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: دیون صنایع فریز شودسید عبدالوهاب سهل‌آبادی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به صمت گفت: صنعتگران باید این ضرب‌المثل را آویزه گوش‌شان کنند که «کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من». پیدا کردن بازارهای صادراتی، واردات مواد اولیه و دسترسی به شیوه‌های انتقال پول موضوع‌هایی نیستند که در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت یا بانک مرکزی بررسی شوند. این موضوع‌ها در ارتباط مستقیم واحدهای صنعتی و ارتباط با نهادها و تشکل‌های بخش خصوصی بررسی می‌شود.
دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران :افزایش کیفیت و کاهش قیمت، شرط بقا در ۹۸هرچند به دلیل دامنه وسیع تغییرات و غیرقابل پیش‌بینی بودن بسیاری از شاخص‌ها این احتمال هم وجود دارد که سال آینده شرایط بهبود یابد اما به طور کلی شواهد امسال نشان می‌دهد جنگ اقتصادی در سال آینده نیاز به تجهیزات بیشتری دارد. صمت در آخرین شماره سال ۹۷ به پیشنهاد کارشناسان برای رفتار اقتصادی تولیدکنندگان در سال آینده پرداخته است.
وزیر بهداشت: رسالت رسانه ها پرهیز از دل مردگی استوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نخستین رسالت رسانه ها، ایجاد امید و پرهیز از دل مردگی و یاس در بین مردمی است که فشارهای زیادی را تحمل می کنند.وی ادامه داد: یکی از کارهایی که سه دهه پیش در وزارت بهداشت انجام دادیم، ادغام مراقبت های سلامت روان در شبکه بهداشت و درمان بود.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد